HLEDÁTE, O CO SE PRÁVĚ TEĎ V ŽIVOTĚ OPŘÍT?

Už nějakou dobu se přímo otřásají základy toho, co jsme znali
a na co se spoléhali.

Tato doba je transformační a je čím dál víc jasné, že jediná jistota je náš vnitřní svět a práce s ním.

Mám pro vás důležitou zprávu:

To, co vám pomůže, když je všude kolem nejistota, je nalezení pocitu jistoty, bezpečí, důvěry a také hojnosti - v sobě. Pak se stanou vaší vnitřní i vnější realitou.
Tuto vnitřní stabilitu uvnitř sebe najdete,

když se naladíte na energii vděčnosti.

 • Jakmile totiž cítíte vděčnost, začnete zažívat pocit bezpečí a cítit,
  že je o vás postaráno.
 • Pochopíte srdcem, že jste milovaní
  a strach ze života od vás odejde.
 • Tím, že si uvědomíte, kolik toho v životě máte,
  pocit nedostatku zmizí
  z vašeho zorného pole i z vaší reality.
 • Ve vašem těle začnou probíhat jiné chemické procesy.
  Uvolníte se. Začnete se lépe ladit na svoji intuici a plynutí.
 • Začnete se cítit mnohem lépe a do vašeho života začne proudit
  víc a víc toho, za co jste vděční.

Samožřejmě, že se těžko zaměříte na to, co máte a co je v pořádku, pokud trpíte nějakým strachem, nebo nedostatkem. 

Ještě k tomu také často víme, že bychom \"se měli ladit na vděčnost,\" ale nechce se nám do toho. Navíc můžeme mít pocit, že nás nějaká vděčnost stejně úplně nevytrhne,
že přeci nejdřív musíme vyřešit to, co se nám děje:)

Jenže to je, přátelé, ten největší omyl. Strach a stažení vaši situaci nikdy nevyřeší. Pokud jednáme ze strachu, život nám přinese jen další stres. Pokud jednáme z pocitu nedostatku, tvoříme jen další nedostatek v našem životě.

Naopak uvolnění a plní lásky a vděčnosti nejlépe naleznete tu správnou cestu v každé situaci.

Pokud totiž to, co děláte i to, jak myslíte, vychází z pocitu vděčnosti, tvoříte si pak ve svém životě hojnost, bezpečí a dostatek.

21 dnů s kurzem bylo velmi intenzivních. Občas jsem měla problém udržet tempo. Jsem ale velmi vděčná, že jsem měla možnost si touto 21denní cestou projít. Obohatilo mě to. Cítím se teď mnohem lépe a každý den si víc a víc uvědomuju, že je zač být vděčná. Jsem ráda za možnost ke kurzu se vracet a určitě tak učiním. Věřím, že se tak dostanu ještě do větší hloubky poznání.
Kurz doporučuji každému, kdo si chce zvědomit každodenní život a pocítit vděčnost třeba i uprostřed stereotypu.
Pavla Gwuzdioch Kaššaiová
Tento seminár ma teda hned nadchol, pretože som vnimala potrebu viac preciťovať a uvedomovať si vďačnosť. Potěsilo ma, ze bol zostavený podla tém jednotlivých čakier a teda týmto spósobom som mala možnost viac sa zameriavať na vďačnosť v róznych oblastiach. Niektoré témy boli pre mna ťažšie spracovatelné a pri niektorých bola výzva vobec vďačnosť najsť.
Tento seminár mi okrem čoraz vačsieho pociťovania vďačnosti a prehlbovania tohto návyku ukazoval zároveň aj nespracované témy v jednotlivých čakrách a bolestive miesta.
Odporučam ho každému, bez ohľadu na to, či uz dlhšie pracuje na svojom sebarozvoji, alebo prave začíná.
Margareta
Celých 21 dnů byla jedním slovem jízda - nahoru dolů a dál to pokračuje.
Našla jsem sama v sobě skryté poklady o kterých jsem si myslela, že je normální je mít, ale také jsem našla strachy, na které jsem se podívala z jiného úhlu pohledu a vlastně zjistila, jak mne obohacují, posouvají, že nejsou nepřítel, ale velký přítel.
Peti děkuji za možnost se podívat sama do sebe zkrze 21 kroků k vděčnosti a přeji, aby se všem podařilo najít své poklady, přítele a našli čas sami pro sebe.
Jana Švestková, Provázím lidi na cestě k probuzení, abychom všichni našli své místo a milovali sami sebewww.janasvestkova.cz

Jako samoživitelka jsem zažila po celé měsíce vracející se každodenní obavy z budoucnosti. Myšlenky nahlodávající důvěru v moudrost života a jeho plynutí.
Ranní probouzení se ztaženým žaludkem.

Dlouho jsem se v tom plácala.

I když jsem věděla, že klíčem k tomu, aby mi bylo
v životě dobře,
 tedy klíčem k hojnosti a životní radosti je vděčnost, pořád jsem nevěděla, jak to uchopit a jak se k vděčnosti propracovat.

 • Snažila jsem se na vděčnost ladit. Děkovat za všechno,
  co mám.
 • Ale i když jsem fakt chtěla, nešlo mi to. Necítila jsem to.

Protože kdo hledá, najde, objevila jsem způsob, který k prožití a procítění vděčnosti vede.

Cestu, která vede přes uvědomění všeho, co už teď v různých životních oblastech a tématech máme a vede k ukotvení.

ukotvení se v hojnosti ve všech oblastech života skrze vděčnost.

Protože kdo hledá, najde, objevila jsem způsob, který k prožití a procítění vděčnosti vede. Cestu, která vede přes uvědomění všeho, co už teď v různých životních oblastech a tématech máme a vede k ukotvení. K ukotvení se v hojnosti ve všech oblastech života skrze vděčnost.

Za tu zkušenost, kterou jsem si v minulých pár letech prošla, jsem teď velmi vděčná. Paradoxně se cítím teď, v této době mnohem bezpečněji, jistěji a v důvěře v život,
než jsem se cítila třeba před dvěma lety.

Nebojím se o to, co bude. Vůbec. Cítím se dobře a těším se. A tento dar mi kromě práce se strachem a odevzdáním se, přinesla také vděčnost.

Opět jsem se ponořila do stínu mé duše, tentokrát hodně hluboko. Seznámení s čakramy a k nim navazující téma k zamyšlení, uvědomování a poděkování, jsem moc ocenila.
Tento program doporučuju všem, kteří jste připraveni na sobě pracovat. Investovat čas do psaní krátkého poděkování, zamyšlení se nad každodenními věcmi, které nás oblokují a často jim dáváme pramalou pozornost. Pokud jste připraveni rozvinout svou intuici a vděčnost.
Určitě bychom neměli podceňovat sílu poděkování a vděčnosti. Kdy jindy než v dnešní době je důležité uvědomit si, co nás posouvá dále, co máme, než myslet na to, co by kdyby a co nám chybí. Díky za tvou práci, kterou nás posouváš dále!
Markéta Böhringer Tanec pro radost, marketa-boehringer.com
Co nás činí bohatými v době, kdy máme všeho dostatek? Vědomí vděčnosti. Díky programu Petry se učíme vděčnost procítit skrze spojení s energií čaker. Součástí každého kroku jsou praktická cvičení, díky kterým půjdete skutečně do hloubky. Kurz moc doporučuji!
Kateřina Juřicová, Průvodkyně žen k sebepoznání skrze výtvarnou tvořivost www.katerinajuricova.cz
Díky programu zažívám pocit vděčnosti v běžném životě a uvědomila jsem si vděčnost v oblastech života, které jsem dosud nevnímala, že bych za ně měla děkovat. Naučila jsem se vděčnost procítit a pochopit, co vlastně vděčnost je. Na pocit vděčnosti se přes den lépe naladím, častěji si ho připomínám. Díky tomu jsem více v přítomnosti a soustředím se na to co je a co mám už teď. Takže jsem spokojenější.
Doporučila bych ho určitě všem, kteří chtějí svůj život a sebe změnit k lepšímu, kteří mají odvahu na sobě pracovat, změnit své postoje, poznat sami sebe a přijmout se i se svými chybami.
Markéta Krejčí

Jmenuji se Petra Hanelová a zvu vás ke společné cestě:

s on-line kurzem 

21 kroků k vděčnosti

 • K pocitu, že všechno je v pořádku a děje se to nejlepší pro vás i vaši rodinu.
 • K nalezení pocitů jistoty a důvěry v život.
 • K nalezení vnitřní podpory a opory v sobě.
 • K pocitu hojnosti a požehnání.
 • K nalezení hojnosti ve všech oblastech života.

Vžijte se na chvíli do pocitu, že všechno okolo i uvnitř vás je v absolutním pořádku. Vy i vaši blízcí máte přesně to, co potřebujete. Zažíváte absolutní klid. Všechno, co vám kdy chybělo, co jste chtěli, máte. Vše, co bylo třeba, jste už vyřešili.

Pohodlně odpočíváte v pevné houpací síti, která vás laskavě objímá. Posloucháte šumění stromů, zpěv ptáků, vánek vám hladí tváře. Vaše tělo je úplně uvolněné, mysl klidná. Máte zavřené oči, nemusíte se o nic starat, jen se necháváte kolíbat.

Tento pocit můžete zažívat denně. Může se stát vašim základním nastavením,
ze kterého budete tvořit svůj život a svoji realitu.
Pokud začnete pravidelně a každodenně prožívat vděčnost. Za to, co už teď máte.
Máte to na dosah ruky.

Kudy a jak půjdeme?

Hledala jsem způsob, jak pojmout vděčnost celostně a systematicky. Abych nic nevynechala, aby to nebylo střílení naslepo. Aby ten způsob obsáhl celý život a měl na celý život a jeho prožívání dobrý dopad.

\"Do cesty\" mi přišel čakrový systém. V našem těle, jak mnozí víte, máme 7 hlavních energetických center, neboli čaker. A každá z nich mimo jiné zastupuje a zásadně ovlivňuje určitou oblast v našem životě. Pokud některou z nich energie neproudí, je blokovaná, máme v této oblasti potíže. Těchto 7 čaker zkrátka zahrnuje celý náš život. Proto si na na naší cestě k vděčnosti pomůžeme právě čakrovým systémem. 

 • Cesta vede 7 hlavními životními oblastmi.
  Budeme pracovat postupně se životními oblastmi, které přísluší jednotlivým čakrám. Rozproudíme tak ve všech oblastech našeho života energii, přineseme do nich život, vděčnost a následně pak také hojnost.
 • 21 důvodů k vděčnosti
  Každou ze 7 životních oblastí (a čaker) si rozdělíme na tři podtémata. Což je 7 x 3, tedy celkem 21 podtémat, za které budete postupně vděční. Půjdeme do detailů a do hloubky. Za chvíli vám podtémata představím.
 • 21 dní, 21 vděčností
  Každý den ráno vám pošlu odkaz do členské sekce, ve které budete mít otevřenou novou lekci s jedním dalším podtématem. Podíváme se na to, jak je to s tímto podtématem konkrétně u vás, ve vašem životě. Za co všechno vlastně už teď můžete být vděční.
 • Projdeme společně ranním cvičením.
  V každé lekci vás čekají také praktické kroky, které hned uděláte, abyste se spojili s vděčností v tom konkrétním podtématu a procítili ji.
 • Den ve spojení.
  Během dne budete s tímto podtématem, za které jste ten den vděční, ve spojení. Budete na něj zaměřovat pozornost. Budete si tak uvědomovat, kolik toho v té určité oblasti už vlastně máte.
 • První den vás čeká úvodní lekce s videem a instrukcemi.
  Dozvíte se v něm vše potřebné k vaší cestě za zakotvením v pocitech vděčnosti, hojnosti, bezpečí, jistotě a důvěře. Čekají vás podrobné instrukce k průběhu.
 • Na konci
  dostanete manuál, jak pokračovat dál po skončení společné cesty.

V tomto běhu najdete tři boží novinky.

 1. Tou první je podpůrná fb skupina, ve které s vámi budu celý měsíc. Budu vám dávat zpětnou vazbu, podporu, vhledy. Vy si užijete jízdu na vlně skupinové energie. Na konci se můžete těšit na živé vysílání ve skupině, s odpověďmi na vaše otázky. A možná přidám i jedno v průběhu, bude-li to třeba.
 2. Druhou novinkou jsou dva bonusy, které vám představím za chvíli.

Díky této cestě všemi životními oblastni si uděláte vlastně takovou inventuru. Uvědomíte si, ve kterých životních oblastech vám to proudí, na kterých potřebujete zapracovat a které máte třeba úpně vytěsněné. Kromě práce s vděčností v kurzu dostanete i doporučení na to, jak tyto obasti rozvíjet. 

Těšte se na těchto 21 podtémat:

 1. Zrození a tělo
 2. Země, rodina, společenství
 3. Materiální zabezpečení, peníze
 4. Sexuální energie, erotika, smyslnost, potěšení a slast.
 5.  Tvořivá síla a radost ze života
 6. Emoce
 7. Sebeúcta, sebedůvěra, sebehodnota.
 8. Zodpovědnost, vůle, moc, sebekázeň
 9. Životní síla, jiskra a vitalita
 10. Bezpodmínečná láska
 11. Sebeláska
 12. Vztahy
 13. Zvuk, vibrace, slovo
 14. Sebevyjádření, můj hlas, neverbální komunikace
 15. Vědomá kreativita, umění a další komunikační kanály
 16. Intuice a vnitřní vedení
 17. Meditace a vizualizace
 18. Racionální uvažování a intelekt
 19. Mysl a myšlení
 20. Nápad - začátek materializace
 21. Vědomí, spiritualita, meditace

 

Celý kurz vás budou provázet léčivé obrazy Heleny Šmídové (Hellén - obrazy pro Vaši duši) k jednotlivým tématům. Obrazy zútulňují a zvelebují členskou sekci kurzu. Budete se u nás cítit jako v bavlnce. Jejich příjemné působení nasáváte už teď na této stránce.

Jsem výtvarnice.

Hledačka v duši a duších. Mimo jiné se zabývám automatickou kresbou a energetickým léčením. Tvoření je pro mě meditací. Nořím se do hlubin, do tajemného světa mezi nebem a zemí a přináším z něj obrazy, často léčivé či nesoucí nějaké poselství pro toho, pro koho byly stvořeny. Nechávám se vést srdcem, sny a intuicí. Ráda kombinuji a objevuji nové techniky a způsoby výtvarného vyjádření. Nejvíc blízký je mi však akvarel, neboť voda je cit a emoce.

Nejenom, že mě to moc bavilo a vždycky jsem si na to našla čas (kromě dvou dnů, kdy se to fakt nedalo, takže jsem dojela trochu se zpožděním). Ale vneslo to do mýho života víc nadhledu, víc lehkosti. Takže pak preziju i s naprostou grácií, že se mi vymaže půlka knihy a místo kurvovani a nasranosti na celej svět, se vlastně těším, že to můžu zkusit napsat znova a třeba líp 🙂
Musím říct, že zvládám i líp ty každodenní situace s dětma. Protože prostě vím, že i když jsme všichni vstali prdelí napřed, tak pořád mám bambilion věcí, který jsou skvělý a o který se můžu opřít a stavět na nich.
Doporučila bych každýmu, kdo má pocit, že se v životě tak nějak složitě a bez zájmu plácá. Protože tahle každodenní práce pomáhá pochopit, že si vždycky můžem vybrat 🙂
Klára Svobodová
Velmi se mi líbila podoba zasílaných zpráv, jejich struktura, srozumitelnost a energie v rámci daných témat.
Program mně přinesl ukázku směru určitého nadhledu na život, denně se chvilku zastavit a zamyslet se nad vším co mám či naopak potřebuji doladit.
A také uvědomění, že svůj život tvoříme sami a i když je ovlivněn často nastavením vzorců z dětství, které dle mě z velké části určují vnímání světa, je v každém z nás síla a možnost toto nastavení postupně změnit a dovolit si být šťastný, milovaný a milující.
Jirka
Nejdřív ze všeho bych Vám ráda poděkovala za skvělý kurz. Patřím mezi ty, kterým se nedaří postupovat tak rychle, ale nevadí. Já si to trochu prodloužím. Každopádně oceňuji hloubku a rozsah do oblastí, které jsem si dosud ani neuvědomovala. Připouštím, že pro mě bylo obtížné dívat se na věci i z té méně příjemné stránky, ale díky Vám a Vašemu vedení mi to docela jde.
Jitka

Na tuto cestu vyrážíme jen jednou za rok. Letos startujeme 2. února.

Na kolik vás to přijde?

Kolik byste rádi zaplatili na 21 denní nakopávací jízdu, která vás, pokud ji projdete poctivě, dovede k radosi, hojnosti, jistotě a důvěře? Se kterou svůj život totálně změníte
k lepšímu?

Cena on-line kurzu 21 kroků k vděčnosti je 5 500 Kč.

Téma vděčnosti je zásadní pro šťastný a spokojený život. Může pozvednout každého
v jakékoliv životní situaci. 

Nalaďte se na vlnu vděčnosti, opřete se
o pocit důvěry a jistoty v sobě.

Začnete kliknutím na červené tačítko a ...

Vyrážíme 2.2. Přihlášky uzavírám 28.1.

Navíc vás čekají ještě dva skvělé bonusy.

Helena, jejíž obrazy vás budou provázet po celou dobu kurzu, pro vás připravila dva bonusy. Přináší vám v nich další efektivní a snadno uchopitelný nástroj
pro práci se sebou, vašimi emocemi a tématy.

Hoď svůj vztek na papír - videolekce

 • Zvládněte své strachy, hněv, bolest a další emoce,
 • podpořte a rozviňte svoji radost a soucit
  pomocí jednoduché areterapeutické techniky. Videolekce.

Namaluj si své téma - videolekce

vás provede výtvarným ztvárněním témat
Cesty k vděčnosti.
Tvořením prohloubíte napojení na téma, jeho pochopení a získáte nový vhled do něj. 

Využíjete i v případě, že jste už 30 let nedrželi pastelku v ruce. Jde o proces ne o výsledek. 

Jak moc časově náročné to je?

Každodenní přečtení e-mailu a cvičení vám zabere ráno asi 30 - 60 minut. Pak během dne budete zaměřovat pozornost na tu určitou životní oblast a její téma. Budete ve spojení s tím, co v této oblasti už máte. Na to nepotřebujete žádný čas navíc. Co dělat, když některý den nebudete mít čas a vynecháte, se brzy dozvíte.

Ano, najít si denně 30 - 60 minut času může být docela výzva. Ale to je dobře. Čím víc energie dáte do toho, abyste změnili svůj život a své nastavení, tím větší změnu si do života přivedete.

Jak dlouho budete mít přístupy do kurzu?

Přístupy do kurzu máte navždy, takže samozřejmě půjdete svým tempem. Během těch prvních 21 dní se vám každý den otevře další lekce s vděčností pro ten daný den. Přijde vám na ni také ráno upozornění e-mailem. Což je takové pošťouchnutí. Jednotlivé lekce už pak zůstávají otevřené a je na vás, jakým tempem si je projdete. Moji osobní podporu ve skupině máte měsíc. A jak se znám, budu tam s vámi o něco déle:)

Jak dlouho bude ptevřená fb skupina ke kurzu?

Moji podporu ve skupině získáváte přesně na měsíc. Skupinu ale zavírat nebudu a nechám vám tento prostor k vzájemnému sdílení a podpoře. 

Kdy bude další běh kurzu?

Další běh bude až za rok. Mezitím nebude možné do kurzu vstoupit ani jednotlivě.

Nějaké doporučení na závěr?

Platí, že to, co do něčeho dáte, to dostanete zpět. Tedy, kolik energie do 21 denní cesty vložíte, tolik toho dostanete zpět v podobě krásných změn, které vám do života vstoupí. Pokud budete jen číst, a nebudete mentálně pracovat, budou podle toho vypadat i změny ve vašem vnitřním i vnějším světě.

V zapisování vděčností jedu už přes rok, ale přišlo mi, že se v nich už hodně opakuju. Nevěděla jsem, kde hledat další inspiraci, a Vaše 21 denní výzva přišla jako na zavolanou. Cítím, že vděčnost, začínám více prožívat a už u zapisování vděčností pociťuji vibrace/brnění na hrudi, takže předpokládám že se mi aktivuje a otvírá srdeční čakra...
Chci si výzvu projet znovu a pokusit se být více vděčná i v průběhu dne, protože tohle mi moc nešlo a v hektických dnech s dětmi jsem se k tomu moc nedostávala. Takže výzva mi rozšířila obzory, kde všude ještě můžu být vděčná a nejsem a hodlám z ní teď čerpat a zopakovat si ji.
Pavla Hejná
Do programu jsem vstoupil se záměrem udržet se v "módu vděčnosti", který se mi podařilo nastartovat už předtím. Zafixovat ho a prohloubit. Tento záměr se naplnil, vděčnost se mě stále drží.:-) Daří se mi v průběhu dne uvědomovat si sám sebe, to co dělám, věci kolem sebe a cítit za to vděčnost. Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat a jsou ochotni investovat do změny čas a energii.
Raději anonymnědíky
Jsem terapeutka s 15ti letou praxí. Kurz Petry jsem si prošla jako klient, zajímalo mě, co nového objevím. Úkoly jsem dělala a psala. Mám ráda komplexnost a tady je. Díky pohledu na vděčnost z hlediska čaker je vše pohromadě. Ladění se na vděčnost je i mou denní součástí, považuji to za zdravé. Proces nikdy nekončí a vždy najdete další interní záležitosti, které je prospěšné objevit. Díky tomuto kurzu se posunete dále. Mě osobně kurz srovnal "věci do šuplíku". Doporučuji po skončení pokračovat, návod v tomto kurzu rozhodně máte. 😀
Nadiya Jindřiška Jindrová www.jindriska-jindrova.cz

Nechte se provést 21 kroky k vděčnosti,
které změní váš přístup k životu a tím i váš život. 

Ukotvěte se v této době s cestou vděčnosti
a přiveďte do svého života hojnost, radost a jistotu.

Začněte kliknutím na tlačítko "vyrazit na cestu" a nic už vás nezastaví.

Vyrážíme 2.2. Přihlášky uzavírám 28.1.

Těším se na společnou
cestu s Vámi!

Petra

Těším se na společnou
cestu s Vámi!

Petra:)