21 KROKŮ K VDĚČNOSTI

 • Cítíte se vykořenění?
 • Máte pocit, že se nemáte o co opřít?
 • Něco vám v životě pořád chybí?

Možná si stále dokola lámete hlavu
s vaší situací
a snažíte se ji nějak změnit.
Možná jste už spoustu kroků udělali,
ale cítíte v některých oblastech pořád stejnou díru. Něco vám tam stále chybí.

Mám pro vás důležitou zprávu:

Vaše pocity a vaše situace jsou totiž svým způsobem dva odlišné světy.

Neboli, i kdybyste byli tisíckrát zabezpečeni, v podvědomí vás bude stále hlodat vaše nejistota a pořád vám bude něco chybět. Proto potřebujete změnit své pocity. Najít pocit jistoty, bezpečí i hojnosti v sobě. Pak se stanou vaší realitou. 

Určitě už jste slyšeli, že lék na to, když vám v životě cokoliv chybí, je vděčnost za to, co máte.

 • Jakmile totiž cítíte vděčnost, přestanete se soustředit na to, co nemáte a tím posilovat tento pocit i skutečnost.
 • Ve vašem těle začnou probíhat jiné chemické procesy.
  Uvolníte se. Začnete se lépe ladit na svoji intuici a plynutí.
 • Začnete se cítit mnohem lépe a do vašeho života začne proudit víc a víc toho, za co jste vděční.

Ano, je to takto jednoduché. Problém bývá v tom, že se jen těžko zaměřujeme na to, co máme a co je v pořádku, pokud trpíme nějakým strachem, nebo nedostatkem. 

Na druhou stranu často víme, že bychom "se měli ladit na vděčnost," ale nechce se nám do toho a máme pocit, že nás nějaká vděčnost stejně úplně nevytrhne. 

Zažila jsem po celé měsíce vracející se obavy z budoucnosti, myšlenky nahlodávající důvěru v moudrost života a jeho plynutí. A to i tehdy, když nestrannému pozorovateli by se zdálo být vše v pořádku.

Dlouho jsem se v tom plácala.

I když jsem věděla, že klíčem k tomu, aby mi bylo v životě dobře, tedy klíčem k hojnosti a životní radosti je vděčnost, pořád jsem nevěděla, jak to uchopit.

 • Snažila jsem se ladit na vděčnost. Děkovat za všechno, co mám.
 • Ale i když jsem fakt chtěla, nešlo mi to. Necítila jsem to.

Protože kdo hledá, najde, objevila jsem způsob, který k prožití a procítění vděčnosti vede. Cestu, která vede přes uvědomění všeho, co už teď v různých životních oblastech a tématech máme a vede k ukotvení. K ukotvení se v hojnosti ve všech oblastech života skrze vděčnost.

Jmenuji se Petra Hanelová a zvu vás na tuto cestu.

 • K pocitu, že všechno je v pořádku a děje se to nejlepší pro vás i vaši rodinu.
 • K nalezení pocitů jistoty a důvěry v život.
 • K nalezení vnitřní podpory a opory v sobě.
 • K pocitu hojnosti a požehnání.
 • K otevření se hojnosti ve všech oblastech života.

Vžijte se na chvíli do pocitu, že máte všechno, co potřebujete. Vůbec vám nic nechybí, netlačí, nic nepotřebujete, nechcete. Pohodlně odpočíváte v pevné houpací síti, která vás laskavě objímá. Posloucháte šumění stromů, zpěv ptáků, vánek vám hladí tváře. Vaše tělo je úplně uvolněné, mysl klidná. Máte zavřené oči, nemusíte se o nic starat, jen se necháváte kolíbat.

Tento pocit můžete zažívat denně, může se stát vašim základním nastavením.
Pokud začnete pravidelně a každodenně prožívat vděčnost. Za to, co už teď máte.
Máte to na dosah ruky.

Kudy a jak půjdeme?

Hledala jsem způsob, jak pojmout vděčnost celostně a systematicky. Abych nic nevynechala, aby to nebylo střílení naslepo. Aby ten způsob obsáhl celý život a měl na celý život a jeho prožívání dobrý dopad.

"Do cesty" mi přišel čakrový systém. V našem těle, jak mnozí víte, máme 7 hlavních energetických center, neboli čaker. A každá z nich mimo jiné zastupuje a zásadně ovlivňuje určitou oblast v našem životě. Pokud některou z nich energie neproudí, je blokovaná, máme v této oblasti potíže. Těchto 7 čaker zkrátka zahrnuje celý náš život. Proto si na na naší cestě k vděčnosti pomůžeme právě čakrovým systémem. 

 • Cesta vede 7 hlavními životními oblastmi.
  Budeme pracovat postupně se životními oblastmi, které přísluší jednotlivým čakrám. Rozproudíme tak ve všech oblastech našeho života energii, přineseme do nich život, vděčnost a následně pak také hojnost.
 • 21 důvodů k vděčnosti
  Každou ze 7 životních oblastí (a čaker) si rozdělíme na tři podtémata. Což je 7 x 3, tedy celkem 21 podtémat, za které budete postupně vděční. Půjdeme do detailů a do hloubky.
 • 21 dní, 21 e-mailů
  Každý den ráno vám přijde e-mail s jedním podtématem a s cvičením. Podíváme se na to, jak je to s těmito podtématy konkrétně u vás, ve vašem životě. Za co všechno vlastně už teď můžete být vděční.
 • Projdeme společně ranním cvičením.
  V ranním cvičení vás čekají praktické kroky, které uděláte, abyste se spojili s vděčností v tom konkrétním podtématu a procítili ji.
 • Den ve spojení.
  Během dne budete s tímto podtématem, za které jste ten den vděční, ve spojení. Budete na něj zaměřovat pozornost. Budete si tak uvědomovat, kolik toho v té určité oblasti už vlastně máte.
 • Startujeme společně 6. ledna.
 • První den dostanete také e-mail s úvodním videem.
  Dozvíte se zde vše potřebné k vaší 21 denní cestě za zakotvením v pocitech vděčnosti, hojnosti, bezpečí, jistotě a důvěře. Čekají vás podrobné instrukce k průběhu.
 • 22. den
  dostanete e-mail s instrukcemi, jak pokračovat dál po skončení cesty.

Na kolik vás to přijde?

Kolik byste rádi zaplatili na 21 denní nakopávací jízdu, která vás, pokud nebudete jednotlivé kroky vynechávat, dovede k radosi, hojnosti, jistotě a důvěře?

Cenu jsem stanovila na 630 Kč, což je 30 Kč/den. 

 • Pravděpodobně jste v poslední době zaplatili za dárky pro své nejbližší a také za všechny možné vánoční nákupy peněz víc než dost.
 • Možná jste také v tomto období hlavně řešili věci ve vnějším světě a na svůj vnitřní svět jste neměli čas. 

Ráda bych vás v tomto čase ukončování starého a začínání nového podpořila.

Zaplatím za vás polovinu ceny, abyste si mohli tuto cestu svým vnitřním světem dopřát. Zasloužíte si to. A protože když budete šťastnější a spokojenější vy, budou šťastnější i vaše děti a bude to mít pozitivní vliv na celek. A to za to stojí!

Na cestu vyrazíme společně 6. ledna. 

Už jsme vyrazili.

Pokud máte zájem o společnou cestu v dalším běhu, dejte mi na sebe kontakt, dám vám vědět, až to bude na spadnutí.

Proč se startuje až 6. ledna?

Protože do konce roku bychom nestihli celých 21 dní a o svátcích třeba nebudete mít náladu otevírat e-maily. Proto vystřelíme na vlně vděčnosti pěkně do nového roku. Bude to jeho skvělý začátek.

Co když zjistím, že tato cesta není pro mě?

Máte 14 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu, pokud vám to nesedne.

Jak moc časově náročné to je?

Každodenní přečtení e-mailu a cvičení vám zabere ráno maximálně 20 minut. Pak během dne budete zaměřovat pozornost na tu určitou životní oblast a její téma. Budete ve spojení s tím, co v této oblasti už máte. Na to nepotřebujete žádný čas navíc.

Vstupte do nového roku s cestou vděčnosti a přiveďte do svého života hojnost, radost a jistotu. Začněte kliknutím na tlačítko "vyrazit na cestu" a nic už vás nezastaví.