Objednávka e-mailového kurzu


Pětiminutovky
21 dní, 21 úkolů pro Vaše přiblížení k sobě.

ZÍSKÁTE

  • Transformaci s e-mailovým kurzem Pětiminutovky, 
  • Pracovní listy 2 láskyplné kroky pro váš každodenní skvělý pocit,
  • Vykreslovací mandalu pro podporu ženství,
  • E-book 5 jednoduchých cvičení pro klid ve vaší hlavě.

Využijte každodenní situace ke svému růstu.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Péťo, musím ti napsat, že Pětiminutovky se ti fakt povedly. Jak jednoduchý a obohacující zároveň. Dochází mi díky nim spousta věcí (o kterých jsem věděla nebo tušila, ale teď se mi to jen potvrzuje). Každý den se těším a jsem zvědavá na další úkol.
Linda V.máma dvou dětí (4roky, 1 rok)
Mám tři malé dcery (6, 4 a 1 rok) a manžela, který je s námi málo, takže vyšetřit čas pro sebe je těžké, ale ne nemožné Na tohle jsou Pětiminutovky skvělé. Prostě stačí chvilka vědomé pozornosti. Jenom to zastavení se u sebe, to uvědomění je skvělé. Už nějakou dobu se snažím najít cestu k sobě, ale teď mám silný pocit, že jsem konečně "našla metodu".
Zuzka, máma tří dětí (6,4 a 1 rok)Zuzka chtěla zůstat v anonymitě.
Čekala jsem velkou věc a tak se i stalo. Díky Pětiminutovkám jsem v běžném životě našla své programy, které byly schovány a už mi nevyhovují. Můžu je teď lépe odstraňovat a posunout se zase blíž ke svému spokojenějšímu vnitřnímu Já. Pětiminutovky doporučuji všem ženám, které cítí, že něco není úplně v pořádku, chtějí to změnit, ale nevědí jak.
Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?
Pište - [email protected]