Objednávám e-mailový kurz
Pětiminutovky
21 dní, 21 úkolů pro Vaše přiblížení k sobě.

Využijte každodenní situace ke svému růstu.

ZÍSKÁTE

  • E-mailový kurz Pětiminutovky v hodnotě 990 kč, 
  • Pracovní listy 2 láskyplné kroky pro váš každodenní skvělý pocit v hodnotě 240 Kč.
  • Vykreslovací mandalu pro podporu ženství v hodnotě 100 Kč.
  • E-book 5 jednoduchých cvičení pro klid ve vaší hlavě v hodnotě 300 Kč.
Čekala jsem velkou věc a tak se i stalo. Díky Pětiminutovkám jsem v běžném životě našla své programy, které byly schovány a už mi nevyhovují. Můžu je teď lépe odstraňovat a posunout se zase blíž ke svému spokojenějšímu vnitřnímu Já. Pětiminutovky doporučuji všem ženám, které cítí, že něco není úplně v pořádku, chtějí to změnit, ale nevědí jak.
Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz
Mám tři malé dcery (6, 4 a 1 rok) a manžela, který je s námi málo, takže vyšetřit čas pro sebe je těžké, ale ne nemožné Na tohle jsou Pětiminutovky skvělé. Prostě stačí chvilka vědomé pozornosti. Jenom to zastavení se u sebe, to uvědomění je skvělé. Už nějakou dobu se snažím najít cestu k sobě, ale teď mám silný pocit, že jsem konečně "našla metodu".
Zuzka, máma tří dětí (6,4 a 1 rok)Zuzka chtěla zůstat v anonymitě.
Péťo, musím ti napsat, že Pětiminutovky se ti fakt povedly. Jak jednoduchý a obohacující zároveň. Dochází mi díky nim spousta věcí (o kterých jsem věděla nebo tušila, ale teď se mi to jen potvrzuje). Každý den se těším a jsem zvědavá na další úkol.
Linda V.máma dvou dětí (4roky, 1 rok)

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete pomoci s objednávkou?
Pište - [email protected], nebo volejte: 776 236 046