Naučte se nacházet i pracovat s tím, co vám nemoc říká, 
a uzdravte svůj život.

 • Slyšeli jste už nejmíň stokrát, že nemocí se nám duše snaží něco říct, ale nevíte, co s tím dál?
 • Přečetli jste řadu výkladů nemocí, ale není vám jasné,
  jak to aplikovat
  v praxi?

Pojďte to změnit!

Naučím vás,
jak s nemocemi pracovat
,
aby vás vedly nejen
k uzdravení těla i duše
,
ale také k pochopení toho,
co v životě změnit
,
abyste byli lehčí a spokojenější.

Princip psychosomatiky je jednoduchý.

Naučit se rozumět nemocem může každý, kdo je otevřený a kdo opravdu chce. 

Pak už potřebujete jen někoho, kdo vám to vysvětlí tak, abyste to pochopili a mohli začít používat. 

Ten někdo je tady.
Jmenuje se Psychosomatické vodítko a je to e-book. Najdete v něm:

 • Ve 4 krocích postup, jak objevit a pochopit téma nemoci.
 • Ve 3 krocích návod, jak s tématem pracovat, aby vedlo k uzdravení.
 • Konkrétní příklady z praxe pro lepší pochopení.

Tento e-book není odborná psychosomatická literatura. Nejde ani o terapii, nebo léčebnou pomůcku. Jeho cílem je převést ne vždy srozumitelnou odbornou řeč do řeči srozumitelné, lidské, pochopitelné. Postupy se zakládají na mých zkušenostech s řešením různých běžných onemocnění a pochopením toho, jakým způsobem nemoci informace nesou a také na studiu literatury o psychosomatice.

Jmenuji se Petra Hanelová.

Mým darem je vidět souvislosti,
které se skrývají pod povrchem
a umění popsat je a předat tak,
aby byly pochopitelné každému,

kdo je chce vidět a uchopit. 

Psychosomatika je o hledání souvislostí mezi nemocí a řečí duše. Zabývám se jí pět let a jsem přesvědčená o tom, že aby člověk uměl nacházet, co mu jeho nemoc říká, nemusí být odborník. Musí jen pochopit, jak to funguje. Já jsem to pochopila, a ráda vám to předám.

S Psychosomatickým vodítkem pro vás nebudou nemoci otrava
 
ani ztráta času.

Prostřednictvím jednoduchých postupů se naučíte rozumět tomu, co vám říká vaše nemoc.
Naučíte se s tím pracovat. Začnete se uzdravovat.
Nemoci vám začnou dávat smysl. Budete nemoc chápat jako informaci svojí duše. Díky tomu budete růst a postupně se dostávat stále blíž a blíž k sobě.
Budete lépe chápat všechno, co se děje kolem vás.
 • Za 5 let, kdy se psychosomatikou zabývám, jsem zjistila, že je v jádru docela jednoduchá, ale že ji při tom lidé často nerozumí.
 • Buď nechápou základní princip, podle kterého funguje, anebo neví, kudy se do ní pustit. Jak to uchopit.
 • Proto vznikl tento e-book,
  do kterého jsem to celé podrobně
  a krok za krokem popsala.

Cena e-booku je 303 Kč

Za tuto cenu si pořídíte 15 minut konzultace.

Vy získáte za tuto cenu pomocníka, který je vám stále k dispozici a povede vás vždy krok za krokem k nalezení tématu vaší nemoci i k jeho řešení.

Tento e-book nenahrazuje lékařskou péči.

2 Bonusy

Vytvořila jsem pro vás pomocníka pro hledání tématu nemoci.
Nebudete muset lovit v textu e-booku. 4 kroky máte rozfázované a rozepsané,
i spolu s pomocnými otázkami
a potřebným prostorem pro vaše poznámky.

Získáte doživotní aktualizaci tohoto
e-booku. Kdykoliv jej předělám, vylepším, přidám bonus, je to vaše:)

Reference

Tvůj e-book mi přišel do cesty v době, kdy o psychosomatice dost přemýšlím. Ale to, na co jsem narazila, buď byly jen takové obecné řeči, nebo naopak to bylo na můj unavený mozek psané moc složitě, že jsem se na to nedokázala soustředit. Psychosomatické vodítko je pro mě ta zlatá střední cesta - konkrétní rady a přitom lehce stravitelné a tím pádem se to dá okamžitě uvést do praxe. A to je přesně to, co jsem potřebovala. Určitě nebyla náhoda, že jsem na e-book narazila právě teď. Ráda ho budu doporučovat dál všem, kdo hledají přímo ty praktické tipy jak na to.
Petra Vymětalová průvodkyně webovými technikáliemi pro počítačové blondýny, petravymetalova.cz
Na jaře jsem byla na velké mezinárodní konferenci o psychosomatice pro psychology a psychiatry. I přesto, že jsou to světoví odborníci, chybělo mi na mnoha přednáškách (a nebyla jsem jediná) něco, co je vlastní jen málokterým lidem, něco jak překlad odborné, vědecké řeči do „lidštiny“.
To umí Petra Hanelová, od které jsem se jako psycholožka začínající se hlouběji zajímat i o psychosomatiku, dozvěděla. Její jazyk, její pochopení stylu myšlení druhých, její empatie, její příklady, její jednoduché rozfázování a její celkové pojetí je to, co by se od ní měli učit dokonce mnozí odborníci.
Petra jde lidem naproti. Dává jim odvahu otevřít oči, daruje jim psychosomatické brýle, učí je přes ně dívat se nejdříve do minulosti, aby se tak mohli čistě a jasně dívat dál. Záleží ji na tom, aby jejich oči zářily. Aby je nezavírali už ani před tím, co jím není příjemné.
Petra ve svém e-booku dává lidem, kteří ztratili či stále ztrácejí dech, nejen naději, ale hlavně návod, jak se nedechnout a zároveň cítit vše krásné kolem nás.
Její vytištěný E-book mám stále na očích v knihovně na čestném místě vedle českého odborníka na psychosomatiku Radkina Honzáka, protože tam přesně kniha paní Hanelové i patří. Děkuji Vám, Petro!
Anna Lukešová, psycholožka, autorka MAMApsychologie.cz a 1. školy účesů, www.annalukesova.cz
Příčiny onemocnění a hledání souvislostí mě oslovily už před časem a ve svém životě je používám a přijde mi skvělé, jak to vše do sebe zapadá, jak mi sedí, když se podívám na to, co se mi dělo v minulosti a jak se to odrazilo nebo podepsalo na mém zdraví. Petra ve svém ebooku navíc nabídla skvělý postup na systém práce s hledáním příčin, protože samotné přemýšlení o tom proč někdy nestačí, nebo se v něm začneme ztrácet. Jsem přesvědčená, že když se naučíme pracovat s informacemi, kterými nemoci jsou, nebudeme potřebovat tolik té "západní" medicíny v našich životech a vrátíme se blíž k sobě.
Štěpánka Čápová, výživová poradkyně www.stepankacapova.cz
Neměla jsem žádná očekávání od e-booku, protože jsem toho už na toto téma přečetla spousty. Ale e-book mi dokázal, že Petra opravdu rozumí problematice a ví, o čem píše. Dozvěděla jsem se tam konkrétní věci, jak rozklíčovat své nemoci a zapadlo mi to zase více do mé skládačky. Doporučuji naprosto všem, kteří nechtějí být závislý na doktorech a lécích a na přesvědčeních, že jenom tohle nám může pomoci
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
Tento Ebook ma nadchol a prečítala som ho na "jeden šup", lebo o psychosomatických príčinách chorôb som už veľmi veľa počula aj čítala, ale nikdy som nevedela, či pri rozkľúčovaní toho, čo mi choroba chce naznačiť, postupujem správne. A práve na túto otázku som tu našla perfektne spracovanú odpoveď. Hneď som si "rozpitvala" moje chronické problémy s bolesťou hlavy, ktoré často prechádzajú do niekoľkodňovej migrény a našla som veľa nových zaujímavých myšlienok, lebo podľa tejto knihy som presne vedela, ako so svojimi myšlienkami a spomienkami pracovať. Som za to veľmi vďačná a zaujímavé je, že čím viac som si to trénovala, tak tým rýchlejšie mi "upozornenia" od chorôb akosi automaticky v hlave naskakujú sami a ja hneď vidím, kde môže byť problém, nielen u seba, ale aj v mojom blízkom okolí. Petra, veľká vďaka za túto super knihu. Mala by byť v povinnom čítaní, lebo krásne vysvetľuje, prečo nám často nepomáha hltanie množstva tabletiek, ktorými si telo iba otravujeme.
Slávka Ramsováintriérová dizajnérka a lektorka, www.slavkaramsova.sk
Jsem přesvědčená, že za spoustou nemocí je psychika a emoce člověka. Ale teorie a praxe jsou dvě rozdílné věci. Petra je první, kdo mi dal do ruky návod, jak příčinu nemoci hledat. Jednoduchý a logický. Myslím, že e-book by se moc hodil i do ordinací lékařů, hned bychom zobali méně tabletek. 🙂
Andrea Grigerová lektor a fontolog, www.jaknaprezentace.cz | www.psychologiefontu.cz

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Teď je to na vás. Stiskněte tlačítko objednat a získejte e-book Psychosomatické vodítko. 

Tento e-book nenahrazuje lékařskou péči.