Objednávám

e-book a 7 nakopnutí s pracovními listy 
V EMOČNÍ ROVNOVÁZE
Přímá cesta k vyladění emocí rodiče i dítěte

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Objednávkou získáváte:

  • E-book V emoční rovnováze - přímá cesta k vyladění emocí rodiče i dítěte
  • 7 nakopnutí s pracovními listy
  • E-mailové konzultace - moji podporu během vaší cesty.
  • Tři dary - Tři příběhy o emocích a smíření
  • Doživotní aktualizaci

Máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud zjistíte, že jste se sekli.

Velmi děkuji za tento e-book. V dnešní době, kdy je nám kladeno na srdce své emoce neprojevovat a my se je snažíme potlačovat a to nejen v sobě, ale i ve svých dětech, považuji za velmi důležité naučit se o emocích nejen mluvit, ale je i žít a prožívat. Navíc naprosto souhlasím,že děti jsou naše zrcadla. Sama to na těch svých vidím. E-book je pro mne velkým přínosem se spoustou aha momentů a rad, které aplikuji do svého života.. Moc za něj děkuji.

Veronika Owlet www.zijemeosobne.cz

Emoce jsou součástí našeho života a někdy je sakramentsky těžké je přijmout. Zvlášť pokud nás vyčerpávají a nevíme, jak s nimi naložit. Pokud jsou to navíc emoce spojené s našimi ratolestmi, je to ještě náročnější. Zkrátka, emoce jsou silné palivo, které nás může ničit, ale taky nás může mnohému naučit. Proto jsem vděčná, že Petra vytvořila tento e-book a 7 nakopnutí. Je nadupaný konkrétními návody, cvičeními a geniálními návody na 1.pomoc v momentech, kdy nás emoce vysilují a ničí.

Mgr. Lenka BílkováCertifikovaná mentorka a koučka, www.lenkabilkova.cz

Potřebujete s objednávkou pomoci? 
Napište mi na petrahanelova@seznam.cz, nebo volejte 776 236 046.