• Jsi často podrážděná.
 • Snažíš se všechno stihnout, a zažíváš pocit, že se to nedá.
 • Chceš alespoň trochu klidu. Jenže před tím, něž si ho budeš moci dopřát, toho ještě potřebuješ udělat tolik, že na tu tvoji chvilku většinou nedojde.
 • Máš pocit, že pořád něco děláš, ale nikde to není vidět.
 • Tvůj život se smrksknul na permanentní péči o domácnost a děti.
 • Už jsi skoro zapomněla sama na sebe.
 • Jako bys běžela nikdy nekončící maraton...

Hej, ženo, zastav se, prosím.

 Takhle to přeci nechceš! Nemusí to tak být.
A nebude. Pokud se rozhodneš.

Chceš to změnit? Super! 

Potřebuješ další informace? Bezva. Čti dál. Mám pro tebe něco.

NĚCO. 

Absolutní life-changer.

 • 7 dní, které změní tvé vnímání času.
 • Naučíš se zažívat i v rušném meganašlapaném dni chvíle pro sebe.
 • A přesně tímhle roztáhneš svůj čas. Najdeš tu myší díru, kterou se dostaneš i uprostřed totálního chaosu k sobě. Do místa, kde je klid. Odkud můžeš svůj život tvořit tak, aby byl pro tebe naplňující.

Představ si...

Jaké by to bylo, zažívat večer hřejivý pocit z toho, co jsi pro sebe v ten den udělala? Představ si ten krásný pocit z toho, že jsi měla celý den rande sama se sebou. Tu lehkost, se kterou se ti bude ještě snadněji zvládat vše kolem dětí a domácnosti. Chvíle s partnerem, které si užijete v klidu.

Pojď udělat změnu.

 1. Ve svém životě. V životě své rodiny.
 2. V kolektivním poli. Udělej to i pro svoji dceru, nebo budoucí vnučku. Udělej to pro všechny dívky, které budou po nás matkami.

V kolektivním vědomí je silný program: "Žena tvoří rodinnou atmosféru." Ano, to je fajn, ale ještě tam je druhá část. Ta žena se nezastaví, je sedřená a své potřeby má až na posledním místě. No řekni, jak potom asi vypadá ten rodinný krb? Jaký plamen v něm hoří? Jaká je asi kvalita života té ženy? To prostě nechceš.

Pojďme tohle společně změnit.

Staň se součástí obrovské vlny, která zahýbe kolektivním polem. Pojď do něj společně vepsat nový program: "Žena tvoří rodinnou atmosféru a pečuje o rodinný krb. S lehkostí, radostí a samozřejmostí. Tvoří teplo, hřeje. Plamen v rodinném krbu naplno hoří. Protože ona pečuje také sama o sebe. O své potřeby a emoce. Je zazdrojovaná. Má na sebe čas. Zná svoji hodnotu. Pak může být nevyčerpatelným zdrojem sama pro sebe i pro své milované blízké."

Bude nás hodně, půjdeme současně, ale zároveň každá začneme u sebe. U času pro sebe. Zapomeň, prosím, na to, že se budeš něco učit a o něco se snažit a usilovat.

Pojď si naplno užít

dobrodružství ve tvém vnitřním světě.

Zvu Tě na sebeobjevnou 7denní cestu Čas pro Tebe.

 • Během ní objevíš a začneš prožívat v každodenním cvrkotu naplňující čas pro sebe.
 • Postupně začneš věnovat víc a víc pozornosti sobě, svým potřebám a emocím.
 • Až je nakonec dáš mezi své priority.

Udělej to pro sebe, pro svoji dceru, vnučku, udělej to pro dobro celého Vesmíru. Povedu Tě.

Tahle vlna už běží. Vloni v dubnu totiž Čas pro Tebe proběhl ve fb skupině jako výzva, které se účastnilo přes tisíc žen. Rozhodně jsem neměla v plánu ji opakovat (nerada cokoliv opakuju). 

Byla ale megaúspěšná a fakt boží. Cítila jsem, že chci naskočit s dalšími ženami na započatou vlnu a pořádně ji zvětšit a zesílit. A tak jsem tuto výzvu převedla na jiný formát. Upravila jsem videa a uspořádala je do e-mailového kurzu. Přidala jsem bonusy. 

 • Videa jsou upravená, takže šetříš svůj čas. Vystříhaly jsme všechen nepotřebný balast a ty dostáváš dokonale přefiltrovaný materiál.
 • Velkou výhodou toho, že kurz je tvořen upravenými záznamy živých vysílání je to, že jsou tyto záznamy autentické a živé. Dává to celému kurzu náboj živosti a reálnosti. 
 • Navíc většinou řešíme ty samé, nebo dost podobné záseky a výzvy. V odpovědích na otázky žen z výzvy najdeš spoustu odpovědí na své otázky, které v průběhu cesty přijdou. A pokud náhodou ne, budeš mít možnost své otázky položit.

A víš, co je na tom nejvíc super?

Výše tvojí investice.

Hodnota toho, co tato cesta přináší, je obrovská.

 • Jakou hodnotu má pro tebe šťáva a naplňující pocity, které dostaneš do každodenního života?
 • Jak velkou hodnotu mají pro tebe informace, které změní tvůj život a povedou tě k sobě a napojení na sebe? Jakou hodnotu pro tebe mají nástroje, které budeš používat dál celý život pro práci se sebou, pro své dobro?
 • Jakou hodnotu pro tebe má změna programu v kolektivním vědomí? Kolik bys zaplatila za změnu rodových programů, aby všechny ženy, které se narodí po tobě ve tvém rodě, už tohle nemusely řešit? 

Dala bys za toto všechno třeba 100 000 Kč? Stálo by to za to?

A co kdybych ti řekla, že cena, kterou zaplatíš je

Není to super? 

A co kdybych ti řekla, že cena, kterou zaplatíš je

 2 100 Kč. Není to super? 

A víš co? Ty zaplatíš příjemných

Tato zvýhodněná cena platí do 24.6. 12:00

Proč chci tak málo, když je to tak skvělý? 

Jak už jsem ti psala, mám vyšší záměr, udělat velkou díru do kolektivního programu, který doteď drtil velkou spoustu žen. A do té díry zasadit nádhernej program spokojené ženy, rozkvetlé krásné třešně, která přijímá slunce, teplo, vodu, aby pak mohla druhé sytit šťavnatými třešněmi.

1200 Kč je už dnes částka, kterou dáš během týdne, ani nevíš, za co. Takže ti finančí stránka nebrání se přidat. Proto 800 Kč, jen o kousek vyšší, než byla cena v předprodeji. Protože tohle je víc, než super. To je stále nabídka, která se neodmítá. Aby nás mohlo být moc, moc, moc a ještě víc. Aby ta vlna v kolektivním poli byla co největší.

Klikni na červené tlačítko a jedeme v tom spolu:)

Pokud tě zajímá a potřebuješ vědět některé z těchto informací:

 • Něco o autorce programu, pokud mě neznáš.
 • Jak bude naše cesta konkrétně probíhat.
 • Odpovědi na možné otázky.
 • Bonusy.
 • Reference minulých účastnic.

Pak čti dál, vše se dozvíš níže na stránce.
Pokud víc vědět nepotřebuješ, klikni na červené tlačítko "A u toho já chci být!" a rovnou vykroč. Těším se na Tebe!

Kdože Tě  zve na cestu?

Jmenuji se Petra Hanelová a 8 let pomáhám rodičům objevovat a zpracovávat témata, která jim otevírají děti a život s nimi. S radostí v tom pomohu také Tobě.

Měla jsem tu čest a radost provést mými kurzy a konzultacemi už pár tisíc klientů.

Téma každého jednoho z nich začínalo na tom samém místě. Ve spojení se sebou, v uvědomění si sebe sama a toho, co se v něm odehrává. Následně pak v práci s tím.

Začít vnímat sám sebe (a zároveň se nebrat tak vážně) je jako otevřít oči, které jsi dosud nepoužívala. Otevře se před tebou úplně nová dimenze života.

Kdože Tě to zve na cestu?

Jmenuji se Petra Hanelová a 8 let pomáhám rodičům objevovat a zpracovávat témata, která jim otevírají děti a život s nimi. S radostí v tom pomohu také Tobě.

Měla jsem tu čest a radost provést mými kurzy a konzultacemi už pár tisíc klientů.

Téma každého jednoho z nich začínalo na tom samém místě. Ve spojení se sebou, v uvědomění si sebe sama a toho, co se v něm odehrává. Následně pak v práci s tím.

Začít vnímat sám sebe (a zároveň se nebrat tak vážně) je jako otevřít oči, které jsi dosud nepoužívala. Otevře se před tebou úplně nová dimenze života.

Zvu tě na cestu.

Vnímat sama sebe pro mě byla - a stále je - nádherná, život měnící dovednost. Dovednost, která dává životu smysl. I když se na oko nic velkého neděje. Protože umí udělat ze stereotypu a z toho běžného, něco objevného a nevšedního.  

Moc dobře si ještě pamatuju ten pocit, že jsem se v mateřství a povinnostech úplně ztratila.  Že nemám čas na sebe a přitom ho potřebuju jako sůl. Trápilo mě, že na sobě chci pracovat, ale pořádně nevím, kde začít a co vlastně dělat. A právě proto ti teď rozumím. A nabízím ti pomocnou ruku. Na cestu k sobě, kterou už jsem provedla mnoho žen.

Jak to bude probíhat?

Půjdeme zábavnou a lehkou formou hodně do hloubky. Každý tak moc, jak je to pro něj v tu chvíli nejvíc prospěšné.

 • Naše cesta potrvá 7 dní.
 • Každé ráno v 5:00 ti přijde e-mail s krátkým videem (20 - 30 minut). První video dostaneš následující ráno po zaplacení kurzu.
 • V každém videu dostaneš dva v jednom:
  Jednak porci aha-momentů a druhak svoji jednoduchou a jasnou mapu cesty do tvého vnitřního světa a času pro tebe, v podobě úkolu pro ten den. Nevíš, co si pod tím představit? Čti prosím dál.
 1. Každodenní zábavné úkoly mají jasný záměr, jsou promyšlené tak, aby tě vedly stále hlouběji do sebe.
 2. Každý z nich nese také určité téma, které tak v sobě objevíš. 
 3. K tomuto tématu dostaneš esenciální informace a hlavně konkrétní tipy pro práci s ním. Zvědomíš si spoustu věcí, které ti usnadní a zpřehlední život.
 4. Zábavný a jednoduchý úkol tě pak vede k uzdravování tohoto tématu.
 • Úkoly ti nezaberou žádný další čas navíc. K jejich plnění potřebuješ běžné radosti a povinnosti, obyčejné dny. Povedou tě k tomu, že budeš trávit čas se sebou a pro sebe během toho, co běžně děláš a zažíváš. A bude to zábava!

Z ranních videí se neplánovaně staly krátké, velmi výživné a praktické mini-webináře. Podíváme se v nich spolu s velkou laskavostí k sobě (k tobě) na následující témata (jsou seřazená po dnech).

Vhled do těchto témat je původně neplánovaný bonus navíc k samotným úkolům. Vznikl za pochodu. Díky tomu, že jsme kurz tvořili živelně, spolu s jeho účastníky. A teď je tu pro tebe, aby sis z něj odnesla, co potřebuješ. Mám z toho velkou radost.  

 1. Dotkneme se podvědomých programů a přesvědčení, díky kterým si s láskou dopřeješ mít na sebe čas.
 2. Objevíš a budeš jemně pracovat s tvojí vnitřní hodnou holčičkou, abys postupně přijala, že jsi dost dobrá nezávisle na tom, co si kdo myslí.
 3. Pochopíš, jak můžeš svoji mysl používat, aby to bylo pro tebe podporující. 
 4. Začneš využívat svých smyslů jako potenciálu tvého štěstí.
 5. Začneš se víc kamarádit se svými emocemi, protože uvidíš, jak důležitými pomocníky ve tvém životě jsou.
 6. A na závěr tě čekají konkrétní a velmi příjemné sebeláskové úkoly se kterými se budeš ve svém každodenním životě cítit mnohem víc milovaná. Protože ty jsi milováníhodná bytost a zasloužíš si to nejlepší. 
 7. Poslední den si to celé smysluplně spojíme dohromady a dostaneš tipy, jak pokračovat dál sama.

PS: Každé z těchto témat by mohlo být tématem pro celý dlouhý samostatný kurz. Ale to my pro účely naší cesty nepotřebujeme. Těš na základní vhledy, se kterými objevíš každé z těchto témat ve svém životě (podle toho, jak se vztahuje k dostatku času pro sebe). Dostaneš základní a nejdůležitější nástroje pro práci s nimi. Tak, aby to krásně pokrylo náš záměr, zažívat naplňující čas pro sebe v běžném dni. Jednotlivá témata a nástroje můžeš pak u sebe dál pozorovat a rozvíjet.

Možná si ještě říkáš...

 

 • Že to je hezký, ale různých on-line kurzů, které čekají, až je otevřeš, už máš v šuplíku mraky.

  Co kdyby ses tentokrát rozhodla, že to bude jinak? A přivítala ve svém životě změnu? Možná ti pomůže odpovědět si na otázku: "Jak velkou prioritou je pro tebe čas pro sebe? Jak velkou prioritou pro tebe je, dostat do svého života víc života a zábavy?" Jsem přesvědčená o tom, že to pro tebe priorita je. Jinak bys tyto řádky asi vůbec nečetla. Zvu tě k tomu, abys využila tuto příležitost ke změně. Stačí se rozhodnout. Těším se na Tebe, pokud se rozhodneš:)

 • Nejsi si jistá, že projdeš kurzem i bez podpory?
  Úplně sama na to nebudeš. Každý den ti pošlu e-mail, který tě postrčí k dalšímu kroku. Díky tomu, že první běh probíhal "živě", svezeš se na vlně společné energie, kterou videa kurzu nesou. Díky předchozím účastníkům a jejich otázkám a komentářům, dostaneš spoustu odpovědí dřív, než tě napadne otázka. Také můžeš úkoly sdílet se svým mužem, nebo třeba s kamarádkou a bude to ještě větší zábava. 
 • Vloni jsi Časem pro Tebe prošla a zajímá tě, jestli má smysl si ho zopakovat? Rozhodně. Hned ze 3 důvodů:
 1. Dostaneš dva nové bonusy, které mají samy o sobě hodnotu vyšší, než je cena, kterou momentálně zaplatíš za celý kurz. Dočteš se o nich za chviličku:)
 2. Navíc letos půjdeme v úplně jiné energii. Máme společný záměr, který jsme minule neměly. Budeme hýbat kolektivním polem. Chceš být u toho?
 3. A třetí důvod jsi Ty. Jsi úplně jiný člověk, než jsi byla vloni. To znamená, že s Tebou budou rezonovat jiné informace a budeš jim jinak rozumět. Bude to pro tebe jako jít úplně novým kurzem. Je to jako jít po spirále. Stejnými tématy, ale do hloubky. Budeš si moc navnímat rozdíl mezi tvým já vloni a dnes. Uvědomit si, kam ses posunula. Dostaneš za tím účelem jako bonus jednoduchého průvodce, který ti pomůže tyto rozdíly vnímat a zvědomovat si je.  

Potěšil by tě malý dárek?

Mám pro Tebe hned dva♥

"Čas neexistuje, to je skvělý!"

Bonus 1 v podobě videolekce od Aleny El Bakr, The Soul Guide mentorky

S Ali se podíváte na čas a možnosti jeho ohýbání skrz práci s myslí a energií. 


"Jsem sama pro sebe na prvním místě"

Bonus 2 - sebelásková omalovánka od Michaly Prouzové, Feng Shui čarodějky a léčitelky prostoru

Vytvoříš a ukotvíš si v sobě pocit, že jsi sama pro sebe na prvním místě.

Zpětné vazby a aha-momenty předchozích účastnic ve fb skupině

Pokud cítíš, že je čas udělat něco pro sebe říkáš si to už nějak dlouho,
tak teď je přesně ta pravá chvíle.

Vykroč na tuto krásnou, lehko stravitelnou cestu, 
na které pocítíš změny hned v jejím průběhu.

Udělej první krok, zmáčkni zelené tlačítko a vyraz na cestu.

Vykroč na tuto krásnou, lehko stravitelnou cestu, 
na které pocítíš změny hned v jejím průběhu.

 

Objednej si kurz Čas pro Tebe do 24.6.12:00
a je tvůj za zvýhodněnou cenu.


Zmáčkni zelené
tlačítko a vyraz na cestu.

Těším se na Tebe!
Petra H.