Konzultace

Podíváme se vašemu trápení na zoubek a najdeme z něj cestu ven.

 • Jste zanoření do svého trápení, nevíte jak z něho ven
  a rádi byste našli východisko?
 • Opakuje se vám v životě stejná situace stále dokola a vy si přejete
  konečně z kruhu vystoupit?
 • Cítíte se jako zahnaní do kouta
  potřebujete se hnout z místa?
 • Nevíte si rady s dítětem a přitom
  chcete být nejlepší máma na světě?

Pomůžu vám s tím hnout a změnit, co je třeba.

Na Petru jsem se obrátila kvůli problémům v komunikaci se čtyřletou dcerou, vadily mi moje reakce na její soustavné vztekání,kdy jsem se bohužel ve finále chovala k dceři agresivně a o to víc mě pak všechno mrzelo. Nedokázala jsem se zorientovat v koktejlu lítosti, agresivity, nejistoty. Přečetla jsem spoustu různých rad, ale pořád jsem to nedokázala uchopit za správný konec. Respektive rozumově jsem přesně chápala, co a jak mám dělat, ale když došlo k situaci - vztekání ve školce, že mě nechce a nepůjde se mnou domů, ponížení ze stran jiných maminek, které to myslí dobře a oblečou jí, přivedou ven a ty tam stojíš polykáš slzy a říkáš si kruciiii., dobře míněné rady do tchýně, že je to tvoje vina, žes jí rozmazlila, od mámy posloucháš, že já se s tebou nepárala, někde jsem tě zavřela a byl klid... jenže já svou dceru nechci zavírat, nechci aby se u nás doma křičelo, chci pohodu a radost...
Obrátila jsem se tedy na paní Petru - pomohla mi rozebrat co se vlastně děje a hlavně mě úžasně dovedla k tomu, že jsem dospělá a zodpovědná za svá rozhodnutí. Dala mi jistotu, hodila mi to pomyslné lano. Přiměla mě hýčkat a mazlit svoje vnitřní zraněné já - mimochodem první meditace na uzdravení vnitřního dítěte byl tak neskutečně bolestivý zážitek, ale prošla jsem tím, vážím si teď víc sama sebe, nedělám doma nikomu poskoka, žije se nám lehčeji radostněji a s vděčností.
Dnes jsme se s mojí malou dcerkou jen tak poflakovaly na sluníčku, nasávaly jarní slunce a bylo nám krásně. Koupila jsem jí zmrzinku, upadla jí - myslela jsem, že bude plakat a bude nešťastná - smála se, že je super, že jí zůstal aspoň kornoutek a že když mu ukousne špičku, může koukat skrz. To je ten obrovský krok dopředu, ta pohoda. I kdyby břečela, tak jsem tu pro ní. Pomazlíme se a bude nám dobře.
Takovou cestu sebepoznání doporučuji každé ženě - zasloužíme si to. Jsem ráda, že jsem vyrovnaná a usměvavá maminka, žádný klubko nervů s pocity nedostatečnosti a nejistoty 🙂 Díky
Petra

Petra mě oslovila s tím, že nutně potřebuje změnu, že takto už to dál nejde. Domluvily jsme se, že pro začátek si objedná balíček tří konzultací a pak se uvidí.

Stačily jen dvě konzultace po 14 dnech k tomu, aby si vyřešila, co potřebovala. Uvědomila si, kde pramení její potíže. Změnila přístup - k sobě, ke svým i dceřiným emocím a k situacím, které se jim dějí. Najednou věděla, jak sama se sebou i se situacemi pracovat. Jak píše, žije se jim teď lehčeji, radostněji. Ona sama už moji pomoc nepotřebuje a to je super. Umí si poradit sama.

Zbyla jí ještě jedna konzultace, kterou si může vybrat během následujících 3 mesíce. Až bude potřebovat zase s něčím pohnout:)  

A to je můj cíl. Nasměrovat vás k tomu, abyste si uměli dobře poradit sami. Zároveň vám pomůžu vyřešit vaši aktuální nepříjemnou situaci. Někdy stačí 1 konzultace, někdy je to na půl roku. Někdy vám stačí jedna nakopávačka:) Pokud víte, nebo cítíte, že vám stačí jedna konzultace, objednejte se na ni prosím tady.

Ceník

Jednorázová konzultace4500 Kč / hodina
6 nebo 3měsíční Provázení20 000 Kč / měsíčně

Zajímá vás, jak konzultace probíhá?

 • Nejprve mi povíte, co vás trápí.
  Spolehněte se na to, že sdílet můžete cokoliv a já vaše pocity a myšlenky, ani situaci nebudu hodnotit. Protože cokoliv je v pořádku a na prvním místě je si to vůbec přiznat, abychom s tím pak mohli pracovat.
 • Společně se dobereme pochopení.
  Mám dar vidět pod povrch situací a dějů. Souvislosti na mě z příběhů rovnou svítí. Můj vhled vám přinese pochopení toho, co a proč se vám děje. Pochopení je totiž zásadní pro změnu vaší situace. Někdy dokonce stačí toto pochopení.
 • Nakonec naplánujeme, jakým způsobem dosáhnete změny.
  Může jít o různá doporučení, na co máte zaměřit svoji pozornost, abyste získali v situacích nadhled. Také budete vědět, jak pracovat s pocity a se sebou v situacích, které vás doteď zlobily. Jak reagovat jinak než doposud. Pokud to bude třeba, doporučím vám také různá mentální a psychická cvičení, která vám pomohou dosáhnout vnitřní změny.

Co je potřeba udělat teď?

 1. Nejprve prosím vyplňte objednávkový formulář.
 2. Ozvu se vám zpět a domluvíme termín jednorázové konzultace.
 3. Pokud máte zájem o dlouhodobé provázení, vyplňte prosím formulář níže. Ozvu se vám a domluvíme si nezávaznou schůzku, během které si ujasníme, zda a jak vám mohu pomoci.
 4. Po objednání na jednotlivou konzultaci vám vystavím fakturu a poprosím vás o platbu předem. 
 5. Jednu konzultaci je možné nejpozději 24 hod předem jedenkrát přesunout na jiný termín. Při zrušení méně než 24 hodin předem, nebo při opětovném zrušení konzultace, počítejte prosím s úhradou v plné výši.
 6. Ke změně termínu z mojí strany může dojít ze závažných důvodů jedenkrát u každé konzultace a to opět maximálně 24 hod předem. V případě opakovaného zrušení, nebo přesunu termínu méně než 24 hod předem, máte u mě jednu konzultaci zdarma.
 7. V případě dlouhodobého provázení platbu provádíte měsíčně. První před začátkem naší spolupráce.
 8. Pokud k tomu máte nějaké otázky napište mi e-mail: [email protected].

Těším se na Vás a na naši společnou práci!
Petra