Představovala sis, jak tě bude mateřství naplňovat a bavit...

Jenže se to neděje.  Spíš naopak. Vysává tě to a ubíjí. Pořád je něco špatně. Děti křičí, vztekají se, hádají nebo jsou stále s něčím nespokojené. Anebo křičíš ty.

Představovala sis,
jak tě bude mateřství naplňovat a bavit...

Jenže se to neděje.  Spíš naopak. Vysává tě to a ubíjí.
Pořád je něco špatně. Děti křičí, vztekají se, hádají nebo jsou stále s něčím nespokojené.
Anebo křičíš ty.

Co kdybys prožívala dny s dětmi v klidu a lehkosti?
Co kdyby sis je dokonce užívala?

Co kdybys prožívala dny s dětmi v klidu a lehkosti?

Co kdyby sis je dokonce užívala?

Myslíš, že to je sci-fi? Není. Víš, o co jde?

 • Jde jen o to, jak prožíváš a pracuješ s tím, co se ti děje.
 • Potřebuješ se naučit správně zacházet se svými emocemi a svojí myslí. Aby ti bylo v životě dobře, aby sis to mohla se svými dětmi užívat.

Emoce tě totiž neomylně vedou.

 • Ukazují ti, co si potřebuješ právě teď zpracovat a rovnou ti umožňují to udělat.
 • Přes práci s emocemi postupně změníš každou situaci.

Tvoje mysl je nástroj.

 • Je potřeba naučit se mysl používat vědomě. Protože to, jak myslíš, má vliv na to, co se ti v životě děje.
 • Aby sis namísto trápení a dramat pomocí mysli tvořila svůj život tak, aby ti bylo dobře.

Tím, že budeš vědomě pracovat se svými emocemi a myslí, dosáhneš lehkosti v životě i v mateřství.

Jak to vím? Z vlastní zkušenosti.

Už pár let jsem se svými dětmi opravdu ráda. Nevyčerpává mě to, ale naopak je to naplňující a obohacující čas. Před deseti lety jsem byla podrážděná a unavená matka na pokraji vyhoření. Ale právě díky tomu jsem na sobě začala pracovat a díky tomu jsem dnes tam, kde jsem. 

Můj život je čím dál jednodušší a lehčí a vedu k tomu i druhé. Pomáhám rodičům rozkrývat témata, která jim otevírají jejich děti a díky tomu růst. Najít cestu k sobě samým, i ke svým dětem. Užívat si to spolu. Mými kurzy prošly za 7 let stovky rodičů.

Jak to vím? Z vlastní zkušenosti.

Už pár let jsem se svými dětmi opravdu ráda. Nevyčerpává mě to, ale naopak je to naplňující a obohacující čas.

Před deseti lety jsem byla podrážděná a unavená matka na pokraji vyhoření. Ale právě díky tomu jsem na sobě začala pracovat a díky tomu jsem dnes tam, kde jsem. 

Můj život je čím dál jednodušší a lehčí a vedu k tomu i druhé. Pomáhám rodičům rozkrývat témata, která jim otevírají jejich děti a díky tomu růst.

Najít cestu k sobě samým, i ke svým dětem. Užívat si to spolu. Mými kurzy prošly za 7 let stovky rodičů.

A právě teď zvu také Tebe.
Na 8týdenní sebeobjevnou, život proměňující cestu tvým vnitřním světem:

A právě teď zvu také Tebe.

Na 8týdenní sebeobjevnou,
život proměňující cestu tvým
vnitřním světem:

Mami, hoď se do klidu!

aneb Naučte
se to s emocemi

Co se naučíš?

Budeme pracovat především s emocemi, ale dotkneme se samozřejmě mysli, duše i těla.
Čeká Tě 8 týdnů, které promění tvé prožívání a tvůj každodenní život k lepšímu:

 • 1. a 2. týden: Prohloubíš své sebeuvědomění
  Posílíš vztah se sebou, což je ten nejdůležitější vztah, který v životě máš. Osvojíš si nástroje mindfullnes, nebo-li všímavosti, které ti právě umožní uvědomovat si, co se děje uvnitř tebe a pracovat s tím.
 • 3. a 4. týden: Zvládneš své emoce a jejich fungování
  Čeká tě práce s probíhající emocí, především tedy s nepříjemnou, nebo trýznivou emocí. Práce s celkovým emočním naladěním. Naučíš se zacházet se svými emocemi, především s frustrací, bezmocí, hněvem, vyčerpáním, sebelítostí, s pocity viny ad. Naučíš se tyto pocity a stavy vědomě měnit. 
 • 5. týden: Naučíš se faster EFT a prostoupení emocí
  Naučíš se tyto základní metody pro práci s emocemi a uzdravování situací a témat, ve kterých tyto emoce zažíváš. Podíváme se také na to, jak pomůžeš svému dítěti, které je v emocích.
 • 6. týden: Já křičím. No a co?
  Aneb, co s tím, že křičíš. Čeká tě téma sebepřijetí a práce s pocity viny. Zjistíš, že cítit se dobře je naprosto přirozené a že si to absolutně zasloužíš. Jen proto, že tu jsi.
 • 7. týden: Napojíš se na sebe a svůj vnitřní klid
  Skamarádíš se s meditačními technikami, které prohloubí jednak tvůj vztah se sebou, zesílí tvoji intuici a také tvoji schopnost nadhledu a odstupu od situace. Tyto 3 věci, spolu s nástroji mindfullnes, přesně potřebuješ, abys mohla efektivně pracovat sama se sebou.
 • 8. týden: Zvládneš svoji mysl, přejdeš z oběti do tvůrce
  Posvítíme si na tvoji vnitřní oběť, která bojkotuje tvůrčí přístup k životu a hází tě právě do pocitů bezmoci a marnosti. Někdy ti do konce tvrdí, že nemůžeš svoji situaci změnit. Necháme ji vyrůst do tvůrce. Uvědomíš si, čím a jak si vlastní myslí házíš klacky pod nohy a začneš svoji mysl používat jako nástroj, který ti slouží.

Jakmile se naučíš s emocemi zacházet ty, začnou to od tebe "chytat" i tvé děti. Tvůj postoj k emocím, tvou práci s nimi se naučí na základě tvého příkladu. Kromě toho tomu, jak podpořít dítě v emocích, se budeme v kurzu speciálně věnovat.

Jak to bude probíhat?

 1. Začínáme 10. října v 10:00 hod. (Ale můžeš začít kdykoliv později.)

   

 2. Čeká Tě 8 týdnů: 2 bloky po 2 týdnech a 4 bloky po týdnu.

 3. Kurz probíhá ve fb skupině - protože ta umožňuje úplně největší interaktivitu.

   

 4. Na začátku každého bloku se můžeš těšit na výživné živé vysílání. (Vždy budeš mít k dispozici záznam.)

  Dodám ti v něm základ a hluboké souvislosti k tématu. Jako vždy tě už zde čekají uvědomění a přecvaknutí.

  Bude to živák, takže interaktivní vysílání, s možností dotazů, připomínek, sdílení atd. Pokud budeš chtít, budeš mít možnost do vysílání vstoupit a rovnou se ptát a sdílet.

 5. Ve vysílání, nebo bezprostředně po něm dostaneš úkoly, pozorování, cvičení pro následující blok, tedy pro následující týden, nebo dva.

  Úkoly budou často pozorovací, anebo tě povedou do akce, někdy mimo komfortní zónu.

  Většinu budeš dělat za pochodu, protože k jejich plnění budeš potřebovat každodenní situace a běžný život. Povedou tě ke každodenní praxi. K tomu, aby se práce s emocemi a myslí stala pro tebe běžnou součástí dne. Aby se ti dostala pod kůži a bylo to pro tebe automatické.
   

 6.  Ve skupině budeš sdílet své aha-momenty, prožitky, situace, jak ti to jde, co ti nejde. Máš možnost se ptát, sdílet, nebo si číst, jak jsou na tom ostatní.
 7. Jsme v kontaktu. Po celou dobu kurzu máš moji osobní podporu a pozornost ve fb skupině. Budeš po celé dva měsíce v mojí energii, která přináší velké zklidnění a úlevu.

  Na cokoliv se můžeš zeptat a sdílet, probrat, co tě tíží. Společně vytváříme bezpečný prostor pro růst každého u nás.

  Skupinová energie zesiluje proměny a přináší větší lehkost do každého trápení a dramat. Víš sama, že skupinová energie ti také pomáhá držet se
  v procesu práce na sobě. Nezabalit to dřív, než dostaneš to nové pod kůži.
   

 8. Na konci každého bloku tě čeká opět výživný závěrečný živák, odpovědi na otázky, sdílení, zpětná vazba. Otázky můžeš položit předem. Opět máš záznam k dispozici. 
 9. V každém bloku budeš potřebovat půl hodiny až hodinu času na úvodní živák a hodinu až hodinu a půl na závěrečný živák. (Všechny záznamy máš neomezeně k dispozici.) 

  Mezi tím v podstatě nebudeš potřebovat čas navíc, protože se tento kurz stane součástí tvého každodenního fungování. Na různá další cvičení počítej celkem max 2 hodiny týdně.  

Jak to bude probíhat?

 1. Začínáme 10. října v 10:00 hod. (Ale můžeš začít kdykoliv později.)
 2. Čeká Tě 8 týdnů: 2 bloky po 2 týdnech a 4 bloky po týdnu.
 3. Kurz probíhá ve fb skupině - protože ta umožňuje úplně největší interaktivitu.

   

 4. Na začátku každého bloku se můžeš těšit na výživné živé vysílání. (Vždy budeš mít k dispozici záznam.)
  Dodám ti v něm základ a hluboké souvislosti k tématu. Jako vždy tě už zde čekají uvědomění a přecvaknutí. Bude to živák, takže interaktivní vysílání, s možností dotazů, připomínek, sdílení atd. Pokud budeš chtít, budeš mít možnost do vysílání vstoupit a rovnou se ptát a sdílet.

   

 5. Ve vysílání, nebo bezprostředně po něm dostaneš úkoly, pozorování, cvičení pro následující blok - pro následující týden, nebo dva. Úkoly budou často pozorovací, anebo tě povedou do akce, někdy mimo komfortní zónu. Většinu budeš dělat za pochodu, protože k jejich plnění budeš potřebovat každodenní situace a běžný život. Povedou tě ke každodenní praxi. K tomu, aby se práce s emocemi a myslí stala pro tebe běžnou součástí dne. Aby se ti dostala pod kůži a bylo to pro tebe automatické. 
 6.  Ve skupině budeš sdílet své aha-momenty, prožitky, situace, jak ti to jde, co ti nejde. Máš možnost se ptát, sdílet, nebo si číst, jak jsou na tom ostatní.
 7. Jsme v kontaktu. Po celou dobu kurzu máš moji osobní podporu a pozornost ve fb skupině. Budeš po celé dva měsíce v mojí energii, která přináší velké zklidnění a úlevu. Na cokoliv se můžeš zeptat a sdílet, probrat, co tě tíží. Společně vytváříme bezpečný prostor pro růst každého u nás. Skupinová energie zesiluje proměny a přináší větší lehkost do každého trápení a dramat. Víš sama, že skupinová energie ti také pomáhá držet se v procesu práce na sobě. Nezabalit to dřív, než dostaneš to nové pod kůži. 
 8. Na konci každého bloku tě čeká opět výživný závěrečný živák, odpovědi na otázky, sdílení, zpětná vazba. Otázky můžeš položit předem. Opět máš záznam k dispozici. 
 9. V každém bloku budeš potřebovat půl hodiny až hodinu času na úvodní živák a hodinu až hodinu a půl na závěrečný živák. (Všechny záznamy máš neomezeně k dispozici.) Mezi tím v podstatě nebudeš potřebovat čas navíc, protože, jak už jsi před chvílí četla, tento kurz se stane součástí tvého každodenního fungování. Na různá další cvičení počítej celkem max 2 hodiny týdně.  

Představ si, že zažíváš naději a vidíš východisko. Že se necyklíš v myšlenkách na to, co děláš špatně, kde jsi udělala chybu, ale cítíš jistotu sama v sobě a víš, co se sebou dělat. Zažíváš naplňující pocity. Cítíš se dobře. Máš energii a mateřství je fajn součást tvého života. Když pocítíš frustraci, nebo vyčerpání, využiješ těchto pocitů k tomu, abys uzdravila nějakou další část sebe, uvolnila tyto pocity, které se v tobě nastřádaly během tvého života a osvobodila se od nich. Vidíš, jak tvá práce na sobě se odráží v celé tvé rodině. Zažíváš vnitřní klid v sobě a také mnohem větší klid u vás doma. 

Jakou má pro tebe toto všechno hodnotu?

Kolik jsi ochotná investovat peněz, času a energie do sebe?

 • Do svojí změny. Do změny prožívání tvého života.
 • Do toho, aby ses naučila vědomě pracovat se svými emocemi a myslí tak, aby ti to bylo nápomocné?
 • Naučila se pracovat se sebou a s pocity, které ti život přináší? 
 • Jakou hodnotu pro tebe má lehkost?

Tento kurz přináší transformaci nevyčíslitelné hodnoty. Ovšem cena je mnohem nižší, než je hodnota toho, co ti kurz přináší. A kolik to tedy stojí?

Cena je 7 200 Kč.

Mým záměrem je vidět kolem sebe více a více vědomých bytostí a tvůrců vlastního života. Tvůrců, kteří přebírají zodpovědnost za sebe a svůj život. Takových, kteří jsou napojení na sebe, na život a jeho zdroj.

K tomu jsem se rozhodla přispět tímto kurzem. Přinést funkční nástroje pro práci s emocemi a myslí a předat je co nejvíce lidem. Proto jsem se rozhodla přidat ti na cestu ještě jeden dárek.

Zvýhodněnou cenu.

Aby tvá investice nevykolejila váš rodinný rozpočet a mohla sis ji dovolit, pokud chceš v životě přivítat tyto změny. Zároveň to zase není investice zanedbatelná. Aby kurz nezůstal v šuplíku. Abys měla i finanční motivaci k práci na sobě. A také proto, že jde o výměnu energií. Co investuješ, to dostaneš zpět.

Přidej se teď a Tvoje investice do změn,
které Ti přináší tento kurz, bude 5 900 Kč.

V objednávce použij slevový kupon: 
JDUNATO 

Uzávěrka přihlášek je 8. října v poledne.

Jakou má
pro tebe
toto všechno hodnotu?

Kolik jsi ochotná investovat peněz, času a energie do sebe?

 • Do svojí změny. Do změny prožívání tvého života.
 • Do toho, aby ses naučila vědomě pracovat se svými emocemi a myslí tak, aby ti to bylo nápomocné?
 • Naučila se pracovat se sebou a s pocity, které ti život přináší? 
 • Jakou hodnotu pro tebe má radost
  a lehkost?

Tento kurz přináší transformaci nevyčíslitelné hodnoty.

Ovšem cena je mnohem nižší, než je hodnota toho, co ti kurz přináší.

A kolik to tedy stojí?

Cena je 7 200 Kč.

Mým záměrem je vidět kolem sebe více a více vědomých bytostí a tvůrců vlastního života.

Tvůrců, kteří přebírají zodpovědnost za sebe a svůj život. Takových, kteří jsou napojení na sebe, na život a jeho zdroj.

K tomu jsem se rozhodla přispět tímto kurzem. Přinést funkční nástroje pro práci s emocemi a myslí a předat je co nejvíce lidem. Proto jsem se rozhodla přidat ti na cestu ještě jeden dárek.

Zvýhodněnou cenu.

Aby tvá investice nevykolejila váš rodinný rozpočet a mohla sis ji dovolit, pokud chceš v životě přivítat tyto změny.

Zároveň to zase není investice zanedbatelná. Aby kurz nezůstal v šuplíku. Abys měla i finanční motivaci k práci na sobě. A také proto, že jde o výměnu energií. Co investuješ, to dostaneš zpět.

Přidej se teď
a tvoje investice do změn,
které Ti přináší tento kurz, bude 5 900 Kč.

V objednávce použij slevový kupon: 
JDUNATO

Uzávěrka přihlášek je 8. října v poledne.

Budou bonusy?

Jasan, budou:

 • 3 videolekce z exkluzivního kurzu Plynutí: Sebeláska, Vnitřní dítě, Sebehodnota a hranice,
  které ti budou sloužit k další práci na sobě. Jsou to záznamy živých vysílání z Plynutí, které ti přinesou pochopení, o čem to dané téma je, inspiraci pro práci s ním v běžném životě a jednoduché úkoly a cvičení pro práci s tématem. Uzdravení těchto tří témat ti napomůže k efektivnější práci s emocemi a vlastně ke zlepšení prožívání a kvality života.
 • Celý kurz v členské sekci - všechna videa (záznamy živáků), úkoly, cvičení pro vás budu postupně a průběžně uspořádavat do členské sekce na webu, abyste měli všechno přehledně uspořádané na jednom místě a mohli se po ukončení kurzu vracet ke všem videím a úkolům.
 • Doživotní přístup do členské sekce i do skupiny kurzu dostaneš jako další bonus. Můžeš si tak kurzem projít na vlastní pěst kdykoliv v budoucnu. Totiž jakmile ho jednou projdeš, integruješ to, co ses naučila a budeš zralá na další změny, tak si projdeš kurzem znova. A pokaždé půjdeš víc do hloubky. Najednou ve videu uslyšíš to, co jsi minule neslyšela, přijdou k tobě úplně nová uvědomění.
 • Měsíc mojí podpory navíc. Kurz jako takový bude probíhat 2 měsíce. Je možné, že jím budeš procházet o něco déle. Jako bonus dostaneš spolu s ostatními účastníky ještě měsíc mojí podpory v naší uzavřené skupině navíc. To znamená, že dojdeme spolu až na konec roku a začneme rok další:)

Máš otázky?

Naučím se všechno za těchto 8 týdnů a pak už si hodím nohy nahoru a všechno mi půjde samo?

Tak to určitě ne:) Leda bys už na sobě nechtěla dál pracovat. Po téhle společné cestě dostaneš chuť pracovat na sobě dál a pokračovat v započatých změnách. S radostí používat a upevňovat nástroje, které si během těchto společných dvou měsíců osvojíš. A zažiješ, jak účinné jsou.

Můžu zaplatit na splátky?

Ano, platbu si můžeš rozdělit do dvou splátek. Tuto možnost zadáš na konci objevnávky.

Nemám facebook, je možné se kurzu účastnit?

Moje podpora a skupinová energie bude pouze ve fb skupině. Což jsou dvě velmi důležité složky celého kurzu. Můžeš si založit profil jen na dobu trvání kurzu, k ničemu jinému jej nepoužívat a po skončení ho zase zrušit. Pokud bys chtěla pouze přístup k obsahu kurzu - k záznamům živých vysíláním a úkolům - v členské sekci, která bude vznikat v průběhu kurzu, bez fb skupiny, tak to samozřejmě technicky možné je. Ale za stejnou cenu, a bez podpory a skupinové energie.

Bude potřeba být v určité časy na místě?

Ne. Živá vysílání budou sice v konkrétních časech, ale záznamy budeš mít k dispozici neomezeně a můžeš si je projít kdy chceš.

Prošla jsem v minulosti 8týdenním kurzem První pomoc pro tvé pocuchané nervy, nebo kurzem Přeměň svůj vztek na vnitřní klid. Má pro mě smysl vstupovat do tohoto kurzu?

Určitě má. V tomto kurzu bude úplně to nejnovější, co vám mohu předat. Za poslední rok a půl, od posledního běhu jsem se já sama posunula o velký kus dál. V celém svém životě a také v práci s emocemi i myslí. Můj přístup se víc prohloubil, objevila jsem nové věci. Navíc v tomto kurzu budeš mít také moji osobní podporu a já budu v kurzu reagovat také na tebe a tvé potřeby, budu přizpůsobovat úkoly, cvičení a pozorování účastníkům na míru.  

Tento kurz je živý organismus, je to společná tvorba, proces. Protože obsahem přímo reaguji na potřeby lidí v něm. Proto nepoužívám videa z minulých kurzů a ani videa nepředtáčím dopředu. Abych měla volnou ruku v tom, co chci říct právě vám, podle toho, co vy právě teď potřebujete slyšet. Dát vám takové úkoly, jaké  jsou pro vás ty nejvhodnější.

Toto je velká výhoda. Abys ji plně využila, vyžaduje to samozřejmě také tvoji aktivitu a přítomnost v těchto 8 týdnech, kdy bude kurz probíhat. Tento kurz je originál, který se nebude opakovat.

Tento způsob spolutvoření kurzu s sebou nese jednak moji absolutní přítomnost a navíc velkou svobodu a lehkost, možnosti a především živost. V tomto kurzu tě nečeká žádná tíha z toho, co všechno děláš špatně. Ale energie hravosti, kdy tvořivě jdeš životem a jeho výzvami.

Pokud se potřebuješ zeptat na něco dalšího, napiš mi prosím e-mail: [email protected]

Reference

A protože je tento kurz originál, tak ti na něj nemohu poskytnout reference z minulých běhů. Mám pro tebe ale reference z loňského běhu kurzu Přeměň svůj vztek na vnitřní klid.

Šlo také o 8týdedenní cestu světem emocí. Někteří účastníci pak pokračovali ještě dál, 3měsíčním Doladěním.

Hlavním záměrem bylo spojení se s vnitřním klidem, najít větší klid v sobě i doma - méně křičet, harmonizace rodinné atmosféry, větší zakotvení v životě. Takže celkem podobný záměr, jako máme my zde.

Za mě je to uchopení úžasné! Pozoruju, co to se mnou dělá a je to osvobozující. Jsem moc vděčná, že můžu být u toho. Kurz je stavěný tak, abychom se na své emoce podívaly, ponořily se do nich, zpracovaly je a pochopily a mohly v nich najít vlastně takový dar. Nebylo to vždycky jen jednoduché, ale kurz je vedený velmi jemně a profesionálně, takže když si nevíte rady, tak máte pořád pocit, že na to nejste samy.

Kurz mě zavedl opět k sobě samotné, zavedl mě k větší citlivosti vůči vlastním prožitkům, větší citlivosti na byť jen sebemenší signály mého těla a k větší ohleduplnosti k sobě i druhým. Rozhodně bych jej doporučila všem maminkám, které mají pocit, že už zkusily všechno a nic nepomohlo, nebo těm, které se potýkají s pocity vlastní nedostačivosti a nerespektu k sobě a svým pocitům.

Myslím, že v určitém úhlu pohledu jsme všechny na stejné lodi a někdy prostě potřebujeme někoho, kdo nás vezme za ruku a podpoří nás v někdy nelehké roli mámy. Za kurz děkuji a rozhodně doporučuji.
PhDr. Lucie Lebdušková,klinická psycholožka, psychoterapeutka, lektorka, autorka projektu Čekala jsem miminko, www.lucielebduskova.cz
Největší posun vidím v tý laskavosti k sobě. V tom, že si můžu užívat v podstatě každou chvíli s dětma, i tu, která stojí fakt za prd (čumí na mě celej obchoďák, lidi si klepou na čelo a trousí poznámky).

Stačí jen podstoupit a pozorovat to jako film. Protože tyhle trapasy ve filmu vždycky rádi vidíme a občas je to z pozice pozorovatele fakt sranda. Tak proč si ji neužít taky, když už jsme pobavili (nebo nasrali všechny okolo). V tom, že se nikdy nemusím cejtit jako dementní matka, i když to tak vypadá, i když si to všichni kolem myslej. Nevědí o mně ani mejch dětech nic. Tak ať si trhnou! 🙂

Čekala jsem víc klidu do našeho domova a ten přišel. Je to pořád proces, ale můžu si užívat tu samotnou cestu. Ať už dojdu kamkoliv. Kurz určitě doporučuji všem ženám, matkám, ale i těm, co děti nemaj a třeba chtěj mít. Protože je to stejně ve výsledku všechno o práci na nás a ne na těch dětech, případně lidech okolo. Tvý vedení žeru takový, jaký je. Neměnila bych nic ❤️ Díky ti za kurz a za vše 🙂
Klára ŠibodaAutorka Spocklidem, máma dvou dětí (6 a 3 roky), www.spocklidem.cz/
Pro mě mělo putování s tebou velký přínos. Na začátku jsem nevěděla kudy kam. Byla jsem často zoufalá a na dně, nevěděla jsem co se se mnou děje. A proč se mi to hroutí, když jsem měla od mateřství taková očekávání.

Kurzy mi objasnily co a proč se to děje. Našla jsem zde takový kruh bezpečí, a poznala spoustu skvělých lidí, kteří i přesto, že sem nikdy neviděla, mi přirostly k srdci a mnohdy mi velice pomohli.

Začala jsem si odpouštět své nedostatky, lépe zvládám krizové situace, začala jsem více žít v realitě a snažím se dále na sobě pracovat, se svými tématy. Lépe chápu každodenní situace, a rozhodně se zlepšil můj přístup ke starší dceři a náš vztah. Vlastně se mi i zpracovaly moje křivdy z dětství a zlepšil i přístup k mámě.

Ne vždy se daří a je vše růžové a zdaleka nejsem na konci, ale je mi lépe než na začátku. Takže Peti, za to moc děkuji a všem co tu byli také.
Jana (dvě dcery 6 a 1 rok)
Ahoj Peti, za mě se dá náš společný čas jednoduše shrnout: vše přijde jak má, uvědomění, vděčnost, klid.

Já byla vloni touto dobou v naprosté spánkové deprivaci, občas totálně zoufalá ze svých nekontrolovatelných návalů vzteku a křiku pramenících z frustrace, kdy nemám jedinou vteřinu pro sebe. Byť jsem si to uvědomovala, nechtěla to tak, nedařilo se mi to přetnout a vystoupit.

Kurz Přeměň svůj vztek na vnitřní klid mi dal teorii, skvělé techniky a vhledy. Obzvlášť lekce vnitřního dítěte. Nicméně nedávala jsem tomu 100%. Pomohlo to strašně moc, avšak stále jsem cítila jako by to nebylo vše, ucelené. Chtělo to zakončit.

Toto vše přineslo Doladění, které pro mne bylo naprostou hlubokou praxí. Náš společný prostor byl okouzlující, bezpečný a tak strašně nakopávající. Všichni jste pro mne byli ohromným přínosem. Vnímala jsem Vás jako někoho koho znám odvždycky. Velmi důležitý pro mne byl ten dlouhý společný čas a i 14 dnů na každé téma. Byl prostě čas to vše zpracovat, prožít a zažít si to. Velmi oceňuji živáky, kde přišly mé největší aha monenty.

Byť teď už nemám takový spánkový deficit a i vlastního času pomaloučku přibývá, ten hlavní rozdíl je v tom, že se neviním, odpustila jsem si a když přijde špatná chvíle, je krátká a nezůstává ve mně. Děkuji, že jsem mohla být součástí a toto vše s Vámi prožít.
Veronika (syn, 4 roky)
Mou hlavní motivací pro vstup do prvního kurzu byl vztek. Tak ten mě z 80% opustil (aspoň vůči dětem, a o to mi šlo především). Když srovnám sebe před a po... pořád dokola jsem si musel uvědomovat svůj pocit oběti (nazývám to Otrok - udřený člověk žijící bezútěšným životem, navíc bez ocenění nikým).

Ono to fakt funguje, když to člověk všechno pustí a přijme/ocení sám sebe, může se aspoň někdy povést, že to všechno najednou zmizí. A pak se začnou dít věci, a skoro na cokoli pomyslíš, to ti vzápětí samo přichází.

Není to tak pořád, ale když jo, je to fakt něco (nebo to tak je pořád a jen to přes ten bordel ve vlastní hlavě a křečovitou snahu všechno řídit nevidíme?) Díky vám všem. A díky Péťe, je to pro mě opravdu jeden z hlavních učitelů v životě, i takhle na dálku. Jsi duchovní učitelka, ne protože bys měla hodně esoterických keců, ale právě naopak, za to moc díky.
Honza (2 děti)
Péťo, patří ti obrovský dík za téměř rok strávený "s tebou" a úžasnou skupinou, která vznikla. Ta energie a propojení a sdílení mezi všema, to bylo nepopsatelný.

Posunula jsem se dál než jsem čekala. Ale není to o tom, že bych přestala úplně křičet, nebo že by se ze mě stala zenová matka, který nic nevadí. To ne, ale i tak je mi nepopsatelně LÍP. Přijala jsem se taková jaká jsem. Zní to jako ezo hláška, ale já tomu přišla na kloub a už to není pro mě klišé věta, ale fakt. Umíme se s holkama sobě omluvit a vysvětlit si spoustu věcí.

Dřív, před kurzama, jsem hlavně hrozně trpěla výčitkama. Teď je umím pustit tím, že se omluvím,vysvětlím a tím celou energii předchozího střetu přeměním... Skvělý bylo pro mě zjištění, že vztek není jen vztek, že je tam vždycky něco co je potřeba odkrýt. Že vztek je špička ledovce, ale pod vodou je u mě většinou bezmoc.. A bezmoc je potřeba přijmout a prožít. To mi pomáhá.

Všech možných aha a waw momentů bylo mraky. Ale vypíchnu třeba to, že jsem zjistila, že nemusím pokaždý a ke všemu říkat svůj názor. Můžu mlčet a je mi líp! Obrovsky mi to zlepšilo některý vztahy 🙏

Další věc je a to je podle mě úplně to, co mi pomáhá dnes a denně, je pozorovat. Pozoruju hlavně svoje emoce a tím jak je pozoruju je prožiju a ony vyšumí. Je to pro mě kouzlo. Nejednám vždycky hned a tím se situace sama posune a začne třeba i řešit sama bez mýho zásahu.. Neříkám že to umím a dělám pokaždý. Ale každá situace, která se tím pádem nemusí vyhrotit je pro mě odměna.

Jsem typicky opět nestručná, ale ono je toho tolik, že až dopíšu tenhle mail bude mě napadat dalších x věcí.. Mám tě ráda Péťo a ještě jednou děkuju za vše a že toho není málo 🙏❤️😘
Alča (dvě holčičky)í

Vydej se na společnou cestu k lehkosti a radosti v mateřství.

V objednávce použij slevový kupon: JDUNATO
Klikni na modré tlačítko
a máš to v kapse za zvýhodněnou cenu. 

Uzávěrka přihlášek je 8. října v poledne.

Vydej se na společnou cestu k lehkosti a radosti
v mateřství.

V objednávce
použij slevový kupon:
JDUNATO

Klikni na modré tlačítko
a máš to v kapse za zvýhodněnou cenu. 

Uzávěrka přihlášek je 8. října v poledne.

Vyrážíme 10.10. v 10:00:)

Těším se na Tebe