Dokud nekřičíte, tak se doma nic neděje?

 • Stále dokola vysvětlujete, ale vaše dítě na vás nereaguje?
 • Scény kvůli tomu, že není po jeho, jsou na denním pořádku?
 • Přerůstá vám to někdy s dětmi přes hlavu?

Asi tušíte, že to je o hranicích. A možná to i víte, ale nevíte, co s tím. 

Pojďte se podívat na to,

proč vám to
s hranicemi drhne zrovna takto 
a co s tím.

Zpracujte si

vaše prožitky s dětství, které ovlivňují to, jak si dnes ne-umíte nastavovat hranice.

Naučte se, 

jak si hranice
zdravě nastavit
a jak si je v klidu a bez potíží držet.

Za mě obsahově skvělý e-book, který by si měl přečíst každý rodič, kterého zajímá vědomá, respektující výchova, navíc téma nastavování hranic se týká života každého člověka na této planetě.
Zajímalo mě, jakým způsobem je e-book zpracovaný, čím mě obohatí a jestli mám hranice se svými dětmi správně nastavené. Nenapadlo mě ale, s čím vším je téma spojené a co je za tím, když má člověk s nastavením vlastních hranic problém.
Dozvěděla jsem se nejen jak pracovat se svým vnitřním dítětem, ale hranice jsem si dokonce vytestovala, abych zjistila, že jsem na tom hůř, než jsem si původně myslela.:) Vždy je na čem pracovat a Petra předává spoustu účinných tipů, metod a cvičení, která člověku pomohou vyřešit nezpracovaná témata. Čtivý, srozumitelný a praktický e-book, který stojí za přečtení!
Mgr. Michaela Filipová, Cestou šťastného introvertawww.michaelafilipova.cz
Tento e-book doporučuji všem rodičům. Vlastně nejen rodičům. Každému, kdo má zájem být v lepším projení se sebou a svým okolím v oblasti komunikace. Rodičům přináší informace, které pomohou prohloubit a upevnit vztah s dětmi citlivým způsobem. Celý e-book má formu propojení s vlastními příklady ze života, což je skvělé, protože se tak lépe uchopuje obsah. Moc děkuji za tento skvělý ebook. Teď už nepochybuji, že roli rodiče mohu zvládat s větším porozuměním a zkrátka lépe. Jak pro mé milované děti, tak i pro sebe.
Šárka Bláhová, Z lásky k soběwww.zlaskyksobezit.cz

Téma hranic bylo také moje téma, i když tedy ne úplně zásadní. Nicméně jsem si prošla cestu od pocitů: "Jak to mám říct, aby z toho nebyla zase scéna?" nebo: "Jak to mám udělat, abych nemusela ječet?" k jistotě, že se s dětmi na čemkoliv domluvím a nebude mě to stát vagón energie.   

5 let pracuji se ženami a jejich dětmi a pomáhám jim nacházet společnou cestu a řeč. Téma hranic je jedno z nejčastějších, které řešíme. Stejně jako u všech ostatních témat s dětmi, i tady nutně začínáme samy u sebe. Aby vám fungovala domluva doma s dětmi, potřebujete si nejprve narovnat a uzdravit v sobě téma hranic. Pak jsou vám teprve k něčemu také nástroje pro nastavování hranic s dětmi.

Jmenuji se Petra Hanelová, vítám vás tady u mě a zvu vás na cestu k uzdravení a nastavení vašich hranic.

Hranice jsou problém celé naší generace, která vyrostla většinou v direktivním prostředí.

Nechceme to dělat stejně, ale zároveň úplně nevíme jak jinak. Nechceme dětem rozkazovat. Zároveň se často neumíme vůbec vymezit, protože jsme neměli v dětství možnost se to naučit. Pak v tom plaveme. 

Abyste na svých hranicích mohli pracovat nezávisle na místě a čase,
napsala jsem pro vás: 

praktický e-book plný

konkrétních postupů,  
rad, 
informací, 
aha-momentů a
cvičení, se kterými:

 • Objevíte,
  proč máte potíž se s vašimi dětmi někdy domluvit.
 • Dozvíte se,
  jak postupně nabýt rodičovské respektující sebejistoty a sebedůvěry.

Čeká vás: 

 • 1 x nadupaný e-book,
 • 1 x test,
  který vám ukáže, jak jste na tom s hranicemi,
 • 1 sebeláskový bonusový e-book,
 • 1 bonusový videonávod
  pro práci s emocemi a bloky,

které vás z problémů s hranicemi dostanou.

Tento e-book o hranicích jsem si pořídila spíš ze zvědavosti. Neměla jsem pocit, že bych u dětí měla s hranicemi nějaký zásadní problém. Někdy bývám nejistá, jestli opravdu hranici takhle nastavovat, nebo raději děti tolik neomezovat. Čekala jsem, že si jen trochu ujasním, jak na to.
Ebook moje očekávání naprosto předčil. Čekala jsem jednu odpověď a dostala jich asi tisíc. Petra dokáže naprosto přesně vystihnout a pojmenovat problém a předkládá použitelná řešení. O hranicích už jsem toho četla hodně, jak je potřeba si je správně nastavit, že souvisí se zraněními z dětství, a ta je potřeba uzdravit. Ale už jsem se nikde nedozvěděla, jak na to. Teď už to vím. Díky AHA a cvičením z ebooku už jsem daleko jistější, spokojenější a mé hranice pevnější a na správných místech. Tento ebook je pro mě naprosto přelomový:) S tímto ebookem už se svými hranicemi, vnitřním dítětem a sebeláskou opravdu pohnete i vy, i když si moc nevěříte.
Adéla Bendová, Kostel nekoušeadelabendova.cz
Hranice jsou jedno z mých témat a tenhle e-book přišel přesně včas a je skvělý. Laskavý, stručný, zároveň obsahově nadupaný. Spoustu věcí jsem sice věděla i praktikovala, ale ne pevně a nepracovala s tím do hloubky. Přišly také posilující aha momenty, které otevřely další prostor pro vnímání a práci na sobě. Své vnitřní dítě teď hodně opečovávám a dosycuji a Petry e-book vše perfektně doplnil. Vytváření hranic s dětmi je někdy oříšek a ten Petra pomáhá rozlousknout a rozkouskovat.
Doporučuji těm, kteří sami tápou, vidí, jak jim děti nastavují zrcadlo a potřebují podporu, aby se s tím uměli s respektem (k sobě i dětem) vypořádat.
Bc. Kristýna Suchá, Podpora žen v těhotenstvi a materstvi, kreativita s dětmiwww.kristynasucha.cz
O hranicích a výchově toho vím spoustu. Ale stejně nám to doma stále někde skřípalo. Díky e-booku jsem objevila, proč tomu tak bylo. Tento e-book je také laskavým průvodcem k sebelásce. Rozptýlil mé pochyby, o tom, zde jsem dobrá matka. Ujasnila jsem si, že po sobě nemusím chtít zázraky a oceňovat to, co zvládám. E-book je plný AHA momentů. Např., že místo manipulace můžu jen rozhodnout, a stát si za tím. To je úleva. Nebo, že není potřeba uspokojit potřeby všech, ale naopak nezapomínat na sebe. V e-ooku jsou jasné příklady a situace, které pomáhající pochopit důkladně toto téma. Začala jsem malými kroky postupovat k nastavování hranic a výsledky jsou opravdu velké. Moc za tento eBook děkuji, přišel právě včas!
Eva Knoblová, Máma uklízíevaknoblova.cz

Představte si, že máte vždy úplně jasno v tom, co je pro vás v pořádku a co ne. Nepochybujete o tom, víte to. Nemáte problém se za sebe postavit. Děláte to s lehkostí, grácií a s radostí. Respektujete sebe i druhé a oni respektují vás.

Respektují vás přirozeně i vaše děti. Nemusíte už řešit, jak to s nimi skoulet. Nemáte problém říct jim ne a ony to slyší a respektují. A to všechno vychází z vaší vnitřní síly, sebejistoty a lásky. To zní přímo úžasně, no ne? 

Hodnota e-booku včetně bonusů je 1 060 Kč. Vy zaplatíte 653 Kč.

E-book + test v ceně 653 kČ 

E-book Nastavte si s dětmi hranice aneb laskavý průvodce pro rodiče, se kterým si narovnáte hranice sami v sobě a pak si je nastavíte s dětmi.

Test Vytestujte si své hranice, se kterým si uděláte jasno v tom, kde přesně máte v hranicích mezery a co potřebujete udělat pro jejich opravu.

Bonusový e-book v hodnotě 240 Kč

Praktický e-book 2 láskyplné kroky pro váš každodenní skvělý pocit se cvičeními pro práci s vaším vnitřním dítětem a pro rozvoj sebelásky.

To jsou totiž témata, která se za problémy s hranicemi vždycky ukáží.

Videobonus v hodnotě 300Kč.

Bonusový videonávod Propusťte své bloky a nepříjemné emoce,

ve kterém vás emoční koučka Terezka Rothová provede pomocí metody faster EFT propouštěním vašich nepříjemných emocí a různých bloků, které vám brání vymezit si zdravě vaše hranice.

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a máte to v kapse:)

Co říkají na e-book jeho první čtenářky

Od e-booku jsem očekávala především to, že si budu vědět rady s nastavením hranic u dcery, protože mám občas pocit, že mě nebere moc vážně.
Díky ebooku jsem si odnesla jedno velké a zásadní uvědomění, a to, že teprve až když já budu mít svoje hranice v pořádku a bude ze mě sálat jistota v mém jednání, půjde nám nastavování hranic doma určitě o moc líp.
Oceňuji praktické rady i otestování svých vlastních hranic. Kapitola o nastavování vlastních hranic, byla naprosto klíčová a potřebovala jsem ji mnohem víc, než jsem si myslela.
Ebook proto doporučuji všem rodičům, které baví práce na sobě a chtějí pro sebe a svoji rodinu vytvořit respektující a láskyplné prostředí.
Lucie Konečná - průvodkyně dávkami v mateřství www.luciekonecna.cz
Od e-booku jsem očekávala inspiraci a možná nové informace, které mi zapadnou do skládačky ve výchově naší dcery. Pracuji na sobě dlouhou dobu a můžu s radostí říct, že s hranicemi nemám problém.
Potěšilo mě, že kromě hlavního tématu e-booku jsem tady našla i část o práci s vnitřním dítětem právě v souvislosti s hranicemi. Předtím mě tohle propojení nenapadlo. Líbí se mi názorné příklady, které Petra uvádí, protože se v nich každý může najít.
Děkuji za další kousek puzzle na mé cestě jménem výchova.
Zdeňka Pospíšilová, Hravá máma v Austrálii www.dnysesarou.cz
Tento ebook mi krásně popsal a pomohl úplně pochopit, co to jsou hranice a proč jsem měla problém je nastavit. Oceňuji také skvělý test, který mi ukázal, jak to s nimi opravdu mám já sama a na co se můžu zaměřit.
Naučila jsem se a stále se učím, jak hranice pevně a laskavě nastavit nejen pro sebe, ale i pro své děti. Líbí se mi, že to nejsou jen prázdné poučky, ale že se jde hezky do hloubky i s příklady.
Už za necelý týden jsem viděla výsledky u sebe i svých dětí.
Mám radost, že se za sebe umím postavit a moje děti přestávají zkoušet, kam až můžou zajít. Více si všímám toho, co mi vadí a dokážu se vymezit. Je to fajn a užívám si to. Ebook doporučuji všem maminkám, které cítí, že mají problém určit si nebo dodržovat hranice.
Jana Svobodováwww.jana-svobodova.cz
Tento e-book je pro mě obrovským přínosem a určitě se k němu budu ráda vracet. Jako dětská psychiatrička v zácviku jsem myslela, že už mě nic nepřekvapí, ale Péťa mě zase dostala a velmi obohatila! 🙂
Tento eBook je skvělý návod na to, jak můžete prakticky pracovat se sebou a s dětmi, abyste vytvořili prostor, ve kterém vám bude spolu dobře a chovali jste se k sobě s láskou a respektem.
Doporučuji ho všem rodičům, kteří nečekají instantní pilulku na poslušné děti, ale jsou ochotni zapracovat i na sobě. Děti jsou totiž naše zrcadlo a pokud je to naše pokřivené, jejich nedokáže být jiné. 🙂
MUDr. Michaela Cázerová, autorka e-booku "Pryč s kolikou a prdíky" a lektorka baby masážewww.michaelacazerova.cz

Naučte se pracovat se svými hranicemi
a nastavte si je s dětmi
 laskavě a pevně.