Cesta k dětem - cesta k sobě / Petra Hanelová

 • Tápete někdy v rodičovství?
 • Říkáte si, kde je ta idylka,
  kterou jste si při čekání
  prvního dítěte malovali?

Klikněte si ZDARMA

pro 13 principů - manter,
které potřebujete znát,

 aby vám s dětmi bylo dobře.

TO CHCI
0 rodičům
už mantry pomáhají

Možná vám teď vrtá hlavou:

 • Co konkrétně dostanete
  Dostanete seznam 13 manter - principů, ve formátu pdf. Následujících 13 dní dostanete každý den jeden e-mail, ve kterém najdete, jak se tento princip týká vás a vašich dětí. Jak s ním máte pracovat, aby vás vedl k větší rodičovské sebejistotě a aby vaše děti byly s vámi šťastnější.
 • Co máte chápat těmi mantrami - principy
  Mantry - principy jsou takové "desatero" pro rodiče o 13 bodech.
 • Co si máte představit pod pojmem ukotvený rodič
  Ukotvený rodič má při výchově dětí oporu sám v sobě. Umí rozlišit, kdy z něj mluví jeho vlastní nezpracovaná témata a strachy. Umí v sobě najít správný přístup pro sebe a své děti.
TAK TO FAKT CHCI!

Moc děkuji za mantry ukotveného rodiče. Našla jsem si v nich několik věcí k zamyšlení. I návody, jak být jako rodič více v pohodě. Nejvíc mi pomohlo zjištění, že křičet není špatné, pokud člověk na sobě teprve pracuje. Díky.

Monika

📍Moc děkuju za vašich 13 rodičovských manter. Pomohly mi si zase spoustu věcí připomenout a hlavně si ještě více uvědomit práci na svých hranicích a své sebejistotě. I když nejsem zrovna nadšený pisálek a nerada si dělám poznámky, vaše mantry mě vedly k vypsání si důležitých bodů na kousky papíru a už je mám připevněné doma na viditelném místě. Manžela jsem poprosila o občasné zastavení a přečtení si 🙂

Martina

Chtěla bych Vám moc poděkovat za e-maily a rady. Jsou skvělé.

Jindřiška