Váš pocit naplnění – než řeknete jednadvacet.

Zajímá mě, jestli se cítíte v životě naplnění. Jestli vás vaše budoucnost nechává klidnými. Zda cítíte jistotu a důvěru a žijete svůj život v klidu, pěkně zakořenění a nasycení.

Jako nemyslím nasycení jídlem:) I když to samozřejmě taky a vlastně na prvním místě. Zkusme si to pár dní bez jídla…Teď mám ale na mysli nasycení vašimi vztahy, seberealizací, materiálním zabezpečením, tvořením, pocitem, že jste milováni a že je o vás postaráno. Jak o miminko v děloze. Zažíváte tyto pocity?

Ne? Buďte v klidu, nejste v tom sami. Málokdo to takhle má. A víte, že tyto pocity sice nemáte, ale můžete je mít, ba co víc, zasloužíte si je a máte na ně právo? Proč? No prostě jenom proto, že jste.

Odkud se berou pocity nejistoty a chybění?

Vaše pocity nejistoty a chybění pramení ve vašem vnitřním světě a jsou součástí vašeho základního nastavení. Promítá se v nich to, jak jste přišli na svět a jak jste se cítili jako malí. Proto vám taky vůbec nepomůže, když si budete

 • zdůvodňovat, proč se nemáte cítit tak, jak se cítíte.
 • Lámat si s tím hlavu a vymýšlet nová opatření.
 • Snažit se a konat ve vnějším světě.

Dvě různé věci

Vaše pocity a vaše situace jsou totiž svým způsobem dva odlišné světy.

I kdybyste byli tisíckrát zabezpečeni, v podvědomí vás bude stále hlodat vaše nejistota a pořád vám bude něco chybět. Proto potřebujete změnit své pocity. Najít pocit jistoty, bezpečí i hojnosti v sobě. Pak se stanou vaší realitou.

A přesně k tomu vás teď zvu.

Samozřejmě vám teď píšu jen díky tomu, že jsem se sama jako spokojené miminko v děloze necítila a rozhodla se to změnit a cítit naplnění, nasycení a jistotu ve všech oblastech života.

Víte kudy tato cesta vede?

Ano, vede přes vděčnost. Jakmile začnete cítit vděčnost za to, co v životě máte, začnete se cítit úplně jinak.

 • Ve vašem těle budou probíhat jiné chemické procesy,
 • přestanete být stažení. vaše energie se rozproudí a zvedne.
 • Díky tomu budete tvořit váš život přesně tímto směrem a přitahovat si do života situace a skutečnosti, které budou s tímto vaším nastavením ladit.
 • Namísto stresového stahování těla v důsledku myšlenek a pozornosti, které směřujete na všechny problémy a tíhu, která na vás leží – čímž ji ještě posilujete.

Kámen úrazu

Ovšem, i když to víte, na cestě vám leží hned 3 kameny úrazu.

 1. Jeden je ten, že je těžké ladit se na to, co máte, když vás trápí to, co nemáte.
 2. Druhý je ten, že se vám do toho nechce, říkáte si, že nějaká vděčnost vás stejně nespasí.
 3. Nevydržíte u toho. Párkrát zkusíte na vděčnost se naladit, ale nic moc necítíte, tak to pustíte z hlavy.

21 kroků

Tohle všechno znám a proto jsem nejprve pro sebe našla cestu. A teď tu cestu přináším i vám.

Zvu vás na cestu 21 kroků k vděčnosti, 

 • která vede všemi vašemi životními oblastmi a tématy,
 • přináší do nich proudění, hojnost a vaši spokojenost.
 • Čekají vás na ní konkrétní praktická cvičení, která vám pomohou se na vděčnost naladit a přinést do vašeho života naplnění díky změně vašeho vnitřního pocitu.

To není žádné sluníčkaření, nebo pozitivní myšlení. Samozřejmě, pracujte na svých tématech, dělejte kroky ve vnějším světě. Ale ještě než někam dojdete, už teď se můžete cítit naplnění a vyživovaní. Vděčnost s hojností jdou ruku v ruce a jsou to základní kameny, na kterých můžete stavět.

Dárek

Protože jsou tady Vánoce a já měla 12.12. narozeniny, rozhodla jsem se vám tuto cestu zpřístupnit za symbolickou cenu teď v předprodeji do 20.12. (Na cestu vyrážíme až 6. ledna.) Přijměte ode mne tento dárek a přiveďte do svého života to nejlepší pro vás. Zasloužíte si to.

Je to skoro zadarmo, aby si to mohl dovolit každý, s kým tato cesta rezonuje. Ale není to úplně zadarmo. Protože když do toho investujete nějaké své peníze, bude vás to více motivovat cestu dokončit. Známe se:)

Tak tady omrkněrte všechny informace a já se těším, jak pěkně společně vystřelíme do nového roku tím nejlepším směrem.

Tak či tak, teď vám přeju pokojný a láskou naplněný adventní čas!

Petra

Petra Hanelová
Několik let jsem hledala cestu, jak zvládnout každodenní intenzivní křik svojí dcery Kristinky. Našla jsem cestu, pro sebe, pro Kristinku a snad skoro pro každou mámu nebo tátu, které ničí křik jejich milovaného dítěte. Můj e-book Plakat se smí - 1 kouzlo pro rodiče uplakaného dítěte si ZDARMA můžete stáhnout zde<< a udělat tak první krok ke klidu a pohodě u vás doma. Pro více informací klikněte sem<<
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů