Ostrov Tvého života


Už někdy od února jsem věděla, že v červnu pro Tebe vytvořím něco neobvyklého a skvělého. Jenom jsem pořád nevěděla, co to bude. Před týdnem jsem si otevřela inspiraci. Totiž, pokud impuls nepřichází, je potřeba se tím impulsem stát. Jak? Normálně jsem si řekla: „Hej, červen už je skoro tady, není na co čekat, tak jedem!“ A inspirace přišla skoro hned. Je to tady! 

Zbrusu nový a unikátní program, do které jsem pro Tebe vložila to nejlepší ze svých zkušeností, z toho, co v tuto chvíli znám, vím a umím. Čeká nás nádherná 3týdenní transformační cesta příběhem „Ostrov tvého života“.   

Zavři oči a představ si…

Před tebou jsou dveře. Jak vypadají? Jakou mají barvu, tvar? Jak jsou velké?

Jestli je nevidíš, nevadí, vymysli si je.

Teď se podívej na kliku a vezmi ji do ruky. Jak se cítí? Je zaoblená, nebo rovná? Jakou má teplotu? Jaká je na dotyk?

Zmáčkni ji a otevři dveře.

Před tebou vedou schody dolů. Je jich 11. Pojď po nich sestoupit. 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3 ,2,1. Jsi dole.

Stojíš na břehu klidného a otevřeného moře. Cítíš jeho slanou vůni. Vánek tě jemně ovívá. U břehu kotví loďka. Nasedni do ní.

Vidíš v dáli ten ostrov? To je Ostrov tvého života. Požádej loďku, ať tě k němu doveze.

  • V tomto příběhu se potkáš se svoji duši a spojíš se se svým vnitřním vedením.
  • Čeká Tě plavba do tvého podvědomí. Odtud vycházejí všechna tvá přesvědčení o životě a o sobě, kterými sis vytvořila přesně takový život, jaký máš. Nepodporující přesvědčení začneš měnit a zvát do života to, co v něm chceš mít.
  • Potkáš tam vše, co na sobě a ve svém životě odmítáš a nechceš vidět. Pochopíš, k čemu ti to odmítané slouží. Osvobodíš tak svoji sílu, která jen čeká, až ji začneš používat.
  • Uvědomíš si a celým tělem pochopíš, že jsi správně. Že tvůj život je v pořádku takový, jaký je. Obejmeš ho láskou a vděčností.
  • Z nadhledu lépe uvidíš, co ti nevyhovuje a sama se rozhodneš, jaké kroky povedou ke změně, kterou chceš ve svém životě vidět. A uděláš první z nich.

Jdeš do toho?

Vyrážíme 10. června. Pokud se rozhodneš být tím impulsem ke změně, tak první 4 dny prodeje pro Tebe platí zvýhodněná cena.

Těším se na Tebe a na naši společnou cestu!  

Petra Hanelová
Několik let jsem hledala cestu, jak zvládnout každodenní intenzivní křik svojí dcery Kristinky. Našla jsem cestu, pro sebe, pro Kristinku a snad skoro pro každou mámu nebo tátu, které ničí křik jejich milovaného dítěte. Můj e-book Plakat se smí - 1 kouzlo pro rodiče uplakaného dítěte si ZDARMA můžete stáhnout zde<< a udělat tak první krok ke klidu a pohodě u vás doma. Pro více informací klikněte sem<<
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů