Jednoduché uvolnění emocí i nemocí

Poslední týden byl hodně nabušenej. Mimo jiné starší dcera jeho začátkem lehla s horečkou, škrábalo ji v krku, kašlala a hlavně energii měla úplně na nule… A v sobotu měla odjíždět do Španělska. Určitě si tuhle situaci dovedeš dobře představit…

Ale zvládly jsme to a ona včera s tátou a ségrou odjela. Dnes ráno mi psala, že už má jen trošičku rýmu. Jak jsme to zvládly? Pracovaly jsme hodně s tělem.

Natočila jsem Ti o tom video. Věnuj si těchto výživných 25 minut. Dozvíš se, jak můžeš fakt snadno a jednoduše podpořit své děti v emocích i v nemoci. Jak emoce i nemoc uvolnit. Tím, že své dítě dovedeš do těla. Nechápu, proč se tohle neučí ve škole.
Ve videu s tebou sdílím tři skvělé čerstvé zkušenosti z posledního týdne s mými dětmi a s nimi i výborné nápomocné techniky. Vše můžeš praktikovat také na sobě.

Tohle video je navíc částečně zážitkové. Přivede tě do těla a udělá ti dobře. Odneseš si praktické informace, metody a praxe. Pokud jsi s tělem zatím moc nepracovala a začneš tyto metody používat, změní ti to život. Video máš tu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dej mi vědět, co si odnášíš. 
P.

Petra Hanelová
Několik let jsem hledala cestu, jak zvládnout každodenní intenzivní křik svojí dcery Kristinky. Našla jsem cestu, pro sebe, pro Kristinku a snad skoro pro každou mámu nebo tátu, které ničí křik jejich milovaného dítěte. Můj e-book Plakat se smí - 1 kouzlo pro rodiče uplakaného dítěte si ZDARMA můžete stáhnout zde<< a udělat tak první krok ke klidu a pohodě u vás doma. Pro více informací klikněte sem<<
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů