Nad oceán tvého podvědomí

Představ si tvé podvědomí jako oceán. V oceánu máš ostrovy. Ostrovy tvých přesvědčení.

Pojď vyletět úplně nahoru, výš a výš. Odtud máš na své ostrovy pěkný výhled. Je tu ostrov tvých přesvědčení o tom, jak fungují vztahy. Je tu ostrov tvých přesvědčení o sobě samé. Ostrov přesvědčení o tom, jak to na světě chodí.

A já tě zvu na ten největší ostrov uprostřed. Vidíš ho? Je to ostrov tvých přesvědčení o tvém životě. Z tohoto ostrova si tvoříš to, jaký tvůj život je.

Například můžeš mít pocit, že život je boj. Že si musíš všechno zasloužit. Pak si samozřejmě musíš všechno v životě vydřít. Ale ne proto, že by to jinak nešlo. Děje se ti to jen proto, že jsi o tom vnitřně přesvědčená. Protože právě z této energie přistupuješ ke všemu, co se ti děje.

Toto přesvědčení sis vytvořila na základě zkušeností v dětství. Nebo jsi ho v dětství jednoduše převzala. A podle něj vypadá část ostrova tvého života určená pro lehkost a plynutí v životě. Je tam stále větší prostor plný kamení a je velmi obtížné jím procházet.

Každá další situace tě v těchto tvých přesvědčeních o těžkosti života utvrdí a ty přivalíš další balvan. Protože vnímáš stále stejně. Z místa plného kamení a tíhy. Potřebuješ na toto místo vyrazit a postupně nechat odvalit všechno tohle kamení. Pozvat do svého prožívání lehkost. Otevřít se tomu, že život, i když přináší výzvy, může probíhat v lehkosti a plynutí.

Pak se tato část tvého ostrova změní. Odlehčí se. Stane se z něj nádherný zelený prostor, kterým vane někdy jemný vánek, jindy silný vítr, je v něm spousta barevných motýlů a ptáků v oblacích. Tvůj život a situace v něm se začnou dít s lehkostí.

Na naší společné cestě Ostrovem Tvého života půjdeme na místo, ze kterého si tvoříš svůj základní pocit. To, jak ti v životě je. (Z něj totiž tvoříš to, co se ti v životě děje). A půjdeme na místo tvojí síly a moci nad tvým životem. Uděláš tam přesně ty změny, které tě povedou k tomu, že si:

  • uvědomíš a celým tělem pochopíš, že jsi správně. Že tvůj život je v pořádku takový, jaký je. Obejmeš ho láskou a vděčností.
  • Osvobodíš svoji sílukterá jen čeká, až ji začneš používat.
  • Z nadhledu lépe uvidíš, co ti nevyhovuje a sama se rozhodneš, jaké kroky povedou ke změně, kterou chceš ve svém životě vidět. A uděláš první z nich.
  • Potkáš svoji duši a spojíš se se svým vnitřním vedením.

Vyrážíme 10.6. a já už se mooooc těším😍

Přidáš se?💃💃💃 👉 Vstup tudy, prosím.

95 procent našeho fungování – toho, jak myslíme, cítíme, jednáme, řídí naše podvědomí. To, jaký je tvůj život právě teď, je obrazem tvého podvědomí. Tvých programů a přesvědčení. Pokud chceš něco v životě změnit, potřebuješ začít jinak myslet. Tak, aby sis tvořila takový život, ve kterém se cítíš skvěle.

K tomu máš jeden jediný nástroj. Těch 5 procent vědomí, kterými můžeš měnit fungování těch 95 procent. Je to něco jako tvé řídící centrum. Pojď se ho naučit používat. 

Pojď pochopit na vlastní kůži, jak funguje.

Loď na Ostrov Tvého života už je ready na tvé nalodění a já se moc těším na společnou plavbu.

A ještě něco ze života. Minulý týden se mi stáhla bedra. Ve čtvrtek ráno jsem nemohla vylézt z postele. V sobotu jsem z ní vylezla jako nic. U doktora jsem nebyla. Ještě se sice nepředkloním, a ponožky si oblíkám v sedě. Ale tímhle tempem počítám, že v pondělí už to půjde jako nic. Bolest a stažení se uvolnily z 10 na 2. Dokázala jsem to sama a dost rychle.

Chci s Tebou sdílet tento můj příběh posledních dní. Příběh o síle mysli, o síle vědomé práce s tělem. O tom, co všechno je možné. Když to dovolíš.

Mrkni na záznam živého vysílání, ve kterém jsem sdílela tento proces.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Krásný den!
Petra

Petra Hanelová
Několik let jsem hledala cestu, jak zvládnout každodenní intenzivní křik svojí dcery Kristinky. Našla jsem cestu, pro sebe, pro Kristinku a snad skoro pro každou mámu nebo tátu, které ničí křik jejich milovaného dítěte. Můj e-book Plakat se smí - 1 kouzlo pro rodiče uplakaného dítěte si ZDARMA můžete stáhnout zde<< a udělat tak první krok ke klidu a pohodě u vás doma. Pro více informací klikněte sem<<
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů